Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy többszemélyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy többszemélyiségű lányba. Most szeret is meg nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem láthattuk egymást, ez idő alatt pedig egy másik személyisége vette át az irányitást. Ez az énje egyáltalán nem szeret, sőt.

2020. jan. 11. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Szegény lány. Nem könnyű a mentális betegségekkel.

Sajnálom, hogy ezt mondom, de szerintem engedd el.😔 Válaszd magadat. Mert nehéz lesz így élni és boldognak lenni.

2020. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Mi alapján diagnosztizálod? Mióta ismered?
2020. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem tettél valamit a hanyagoláson kívül esetleg? Ő mit mondott neked? Nem lehet, hogy esetleg csak elege lett, mert úgy tűnt, hogy nem is érdekel már téged?

Ezzel nem támadlak, csak kérdezem.

2020. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fél éve ismerem, két hónapja voltunk együtt. Egy ideje már tudom h több személyisége van, hisz ő mondta el nekem. Azt is, hogy az egyik személyisége hőn szerelmes évek óta egy lányba. Mivel ezzel a lánnyal most újra beszél, így a láng feléledt, az a személyisége mrg átvette az irányítást. Úgy kb két hete szakítottam vele, de tekintve h egy légtéren élünk, és minden nap látom/hallom őt, így nem bírok rendesen továbblépni. A szakítás nyilvàn azért volt, mert a személyisége, aki most van a csúcson nem szeret, ellök. Viszont így sokkal kevesebb a viszály a személyiségei között, a szakítással pedig pont ez volt a célom. Hogy amelyik szeret ne szenvedjen miattam (fiút könnyen elenged), így a személyiségei közt az egyensúly újra be tudjon állni.
2020. jan. 11. 09:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Te találtad ki ezt az egyensúlyosdit? Mert szerintem ez nem valami értelmes dolog volt.

A csaj borderline-nak tűnik és a másik lány felé hűséges, te nem azért voltál neki, mert akart volna komolyat.

Nekem is van személyiségzavarom, de azért te nagyon túlgondoltad ezt.

Ő jött ezekkel a személyiségdumákkal?

2020. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja látom, hogy írtad, hogy ő mondta el.

Nos szerintem ferdített egy nagyot, sajnálom, de én is szoktam ilyet, bár nem ilyen módon. Viszont én ezt látom a helyzetedbe. Vigyázz, mert szerintem manipulál, egyszerűbb ha elengeded.

2020. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A csaj minimum dupla személyisége van, már kisebb korában is diagnosztizálták nála. (Ő jelenleg hatot különböztet meg)


Amúgy hogy értitek, h csak manipulálni akar engem?

2020. jan. 11. 10:00
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Csak 2 személyiség?

Mert akkor sztem igazán nem nehéz a helyzet. Úgy is egy életet élnek kb. Egy munkát kell végezzenek, egy helyen lakniuk, stb.., sztem beszéljék meg. A vége lehet az h hárman laktok egy helyen, és ha tudnak, osztoznak a testükön. Amíg a nem a te szerelmed van fent, akkor azzal csak elvagytok, de hát jóba kéne lenni..., ugyanígy a másik fiúval. Aztán mikor a tiéd jön fel, akkor azzal a lánnyal ugye ő van barátságban, vagy valami ellevős viszonyba, a lényeg h ne legyen negatív.


Nem értem miért mondod h szeret is meg nem. Ez két elme. Az egyik szeret, a másik jelenleg egy kicsit taszít. Beszéljék meg egymás közt, aztán meg ti hárman. Persze ezt könnyíti, ha képesek beszélni akármikor. Tanulják meg irányítani a testüket, hogy ne akkor jöjjön elő az éppen alul lévő, amikor már feszül, hanem legyenek harmóniában magukkal és egsmással is.

2020. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Öten vannak. Amelyik engem szeret, a második "legerősebb". Volt egy fiúja, akihez folyamatosan alkalmazkodni próbált. Ez a srác elnyomta őt, mindig az volt amit a srác akart. Ekkor a "fiús" személyisége volt fenn. A lányos, amelyik a lányt szereti el volt nyomva, de nagyjából fél év után átvette a hatalmat. A lány továbbra is együtt volt a sráccal, de már nem szerette, két hónappal később szakítottak. Aztán jöttem én, a másik fiú által elnyomott "fiús" énjét pedig az ő szavaival élve "felemeltem".

Aztán újra elkezdett beszélgetni (többek közt az én unszolásomra is) azzal a lánnyal, akibe szerelmes. Onnantól pedig fokozatosan romlott a kettőnk kapcsolata. Majd jött az hogy két hétig nem látjuk egymást, és mikor újra találkoztunk, már az ölelést is furának tartotta tőlem. Nem becézhetem, nem érhetek hozzá. Távolságtartó, és mintha egy szakadék lenne köztünk.

Számolja a napokat, hogy mikor találkozhat újra azzal a lánnyal, akit szeret. Ha én az érzéseimről beszélek, azzal pedig egy ideig nem törődik, utána pedig ő is kiakad hogy ő sem akarta hogy ez így legyen, de nem tud mit csinálni.


Dióhéjban asszem ennyi a sztori.

2020. jan. 11. 10:54
 10/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, hatan vannak.*
2020. jan. 11. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!