Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni a szerelem érzését a "szeretethiány gyógyítása" érzéstől?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki magányosnak érzi magát és elkezd ismerkedni, randizni, akkor hogyan és mikor lehet biztos abban, hogy tényleg az adott ember érdekli, vele szeretne lenni, és nem csak maga az érzés jó, hogy törődnek vele?

2020. jan. 11. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem abból derül ki, ahogy idővel változik az érzés. Vagy erősebb lesz és jobb a kapcsolat vagy kicsit múló és valahogy már nem olyan jó az egész, megszokott, de nem olyan jó.

Volt olyan, hogy kb egy fél év után szerettem meg valakit igazán és volt akit kevesebb idő alatt is "meguntam". Előbb utóbb múlik valamennyit a szeretethiány, nyilván nem teljesen, de annyira hogy reálisabban gondolkodj egy kicsit.

2020. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az idő eldönti, másrészt akkor is kideül, ha más emberekkel is lehetne kapcsolat szerelem, szex, odafigyelés, stb, de ők nem kellenek, csak az eredeti személy.
2020. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!