Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, vagy kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, vagy kellett volna éljek az alkalommal?

Figyelt kérdés

Belezúgtam a pasiba , aki gondolom ezt látta tapasztalt kan révén , es mindig évõdött velem , ugratott , dicsert is , de a vegen állandósult az ugratas , igaz sokat is foglalkozottvelem , stb de vegul lattam, hogy masik növel tud más hangnemet is megütni es konkretan kifejezni a vonzódását

Mikor végul bevallotta , hogy találkozni szeretne , megkérdeztem töle , hogy tényleg , velem , aki sminkelt vgyok habar ö a termeszetest szereti , velem akinek a haja olyan mint egy boszorkanynak , stb , es ezeket mind töle idéztem .

Persze amikor ezeket mondta jókat kacagtunk , es en szeretem a viccet , apam is mindig ugratott .

De valahogy fajt , hogy mas nöt tudott körbeugrálni megfelelö módon

Eldöntöttem , hogy nem fogom elmondani soha , mi esik rosszul , mert úgyse segit semmit es majd mond egy semmit erö kifogast .

Nagyon csodalkozott , es bocsanatot is kert . Vegulis inkabb az fájt , hogy engem hanyagolt a másik nö kedvéért .

Semmit nem segitett a bocsanatkérése

Tudtam hogy vagy megbocsjtok mindent es találkozom vele ( bevallom nagyon tetszik ) , vagy felhányom neki ezeket

Vegul nem tudtam ellenállni a kisértésnek

Összetörte a szivem , hogy vegul másnak udvarolgatott

Mit csinaljak , ezzel végképp elszúrtam?

Most feladta areményt , egy ideig hivott talalkara de rajött , hogy hiaba

Egyik része a szivemnek megkönnyebbult , mert haragszom , másik része látni szeretné

Segitsetek !


2020. jan. 11. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Jól tetted. Én is jól kiosztottam volna. Mégis mit képzel az ilyen? 28 nő
2020. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

15+

Tini kategória.

Végigolvasni is kínszenvedés volt.

2020. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vegul nem tudtam ellenállni a kisértésnek" Ezt a részt nem értem.

Most az egyszer ne kreálj problémákat. Legyél olyan, mint egy nagylány, fejezd be a nyavalygást és beszélj vele normálisan a lényegről.

Miért ne mondanád el, hogy mi esik rosszul és miért lenne semmit érő a kifogása? Úgy látszik követett el hibákat, de ez előfordul. Csak az nem hibázik, aki semmit sem tesz.

2020. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kamuzom , élem az életem es történnek dolgok velem , naponta
2020. jan. 11. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol? A pszichiátrián?:D
2020. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az életemben
2020. jan. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!