Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Egy elég komoly kapcsolatról van szó, a hölgy 42 én 20, 1hónapja vagyunk együtt, de hihetetlenül passzolunk, mindketten fülig szerelmesek vagyunk

Megkért a hölgy, hogy egy A4-es papírra írjam le tollal, mennyire/miért szeretem őt

Ezzel nem is lenne gond, de én szeretném teleírni azt a papírt

Ti mit írnátok rá?



2020. jan. 12. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt szeretem benned a legjobban, hogy miattam beválaltad a nemváltoztató műtétet!
2020. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit gondolsz, érzel iránta azt írd le neki. :)
2020. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Mi ez valami pszihológiai terápia a barátnőd részéről?


Minek kéne leírni ha tényleg így van ezt megélni kell közösen, nap mint nap és közös napjaitokba éreztetni és intim közelségbe naponta mindig egyet mondani ha már társasjátékoztok.

2020. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Óriási a korkulonbseg, már csak idő kérdése és szakítani fogtok... nyugodtan le lehet pontozni, de majd jussak eszedbe...A másik ha annyira szeretnéd, tisztelnéd, fel sem merülne benned ez a kérdés, hogy mit írj neki, nyilván azt amit erzel, de ha erre sem tudod a választ mert nyilván semmit sem érzel itt kérem komoly bajok vannak...rá fog jonni h egy gyerek vagy ő meg anyukad lehetne..vannak fiatalabb lanyok közülük valogass!
2020. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt tuti beszélgettetek annyit hogy néhány gondolat eszedbe jusson vele kapcsolatban. Akár egy főbb erény akár egy megoldott probléma okán. Ha meg annyira passzoltok akkor főleg tudsz akár olyanokat tulajdonságokat is írni ami egy konkrét emlékhez köthető.

Jelezném, ha tele akarod írni a lapot, akkor írj nagyobb betűkkel.

Bakker, nem is ismerjük a csajodat, azt sem tudjuk hogy néz ki. Te meg nem írtad le. Honnan tudjuk mit kéne írnunk róla?

2020. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem el hogy egy 20 éves fiú inkább választ egy 42 éves nőt, minthogy egy fiatal és szép lányt..
2020. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéb info a koron kívül? :) Mert így sajnos nem tudjuk mit dicsérj meg rajta. Esetleg írhatsz neki a Galaxis Útikalauz Stopposoknak könyvből valamit, ott volt a megoldás a 42. Vagy hogy mennyire tetszik neked a 4-es misztikussága, és a 2-es lágy esése, mint egy hattyú.
2020. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza arra, amikor együtt vagytok, mire szoktál gondolni akkor, kezdd el az írást, csak a kezdet nehéz, pár mondat után majd jön a többi mondat, gondolat is.
2020. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!