Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet emiatt haragudni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet emiatt haragudni, vagy nincs miért?

Figyelt kérdés

Haragudhatok egy ferfire azert mert mással kezdett kavarni a szemem elött , amikor mi nem voltunk egyutt , tehat nem voltam se baratnö , se menyasszony , de viszont remenykedtem, hogy csak elmondja hogy kellekneki , mert úgy éreztem hogy van köztunk nagyonsok vonzalom , es keszpenznek vettem , hogy elöbb utóbb megmondja, mert sokat flörtölt es ölelgetett de végul megis massal kerult össze es mindezt az orrom elött tette mivel egy helyen dolgoztunk mindent láttam és habar jópofát vágtam belebetegedtem .

Láttam hogy halad a kapcsolat naponta , hogy egyre több idöt töltenek egyutt es már a munkából is lóg emiatt

Söt , mivel a csaj fiatalabbis volt mint en ugratott azzal hogy na ki a legfiatalabb a csoportból ? Pedig en mindig vállaltam a korom , es ö ezt tudta . Szinte bántani akart . Pedig en mindig kedves voltam vele

Most unnepek elött , ramirt vegul, talalkat kert , hogy ö milyen ellenállhatatlannak látott mindig es mindig tetszettem neki stb csak úgy éreztem késve jön mindez

Jobban fáj most az egesz mint amikor azt hittem , hogy viszonzatlan a vonzalmam.

Legszivesebben hallgatnak a szivemre de a harag , sértettség megállit

Én mindig gond nélkul továbbállok , de most nagyon nehez

Ti mit tennétek ? En ebbe a pasiba szerelmesvoltam es talan vagyok maig de mar nem tudom ha vagyok mèg mindig

Tévedek , ha haragszom , vagy az a csajjal lehet könnyebben ment , lehet az bedobta magat vagy az jobban vonzotta igy kezdemenyezett batrabban nem tudom. Menjek bele talalkaba , ti mit tennétek ?



2020. jan. 12. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mással összejött úgy, hogy tetszettél neki, akkor nem sok jóra számíthatnál, ha belemennél. Sokkal könnyebb elfelejteni ezt az egészet, mint tovább fokozni a szenvedést, egyértelmű, hogy csak szórakozott, és gondolom még mindig együtt vannak. Akkor tőled mégis mit akarna? Egy görbe estét?

Nekem nem lenne hozzá gusztusom, ha annak ellenére másba lett szerelmes, hogy velem flörtölt.

2020. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jaj en is pont igy gondolom egyes
2020. jan. 12. 11:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki akarja használni, hogy tetszik neked és meg akar fektetni. Játszik az érzéseiddel. Ne menj bele, csak megégeted magad!
2020. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Azért a férfiaknak sem egyszerű. Néha akad ilyen helyzet, hogy 2 vagy több hölgy is jelét adja annak, hogy részükről szabad a pálya. Ilyenkor indul a vekengés, hogy akkor mégis kivel kezdjen (pláne, ha ismerik is egymást a csajok). Ilyenkor egészen apró dolgokon múlik, hogy kivel kezd az ember. Például a "közelebbi" kollégát hagyja későbbre, mert ha nem jön össze a másikkal, akkor az még "kéznél lesz" ill. ha vele kezdene és mégse működne, akkor több lenne az utólagos kínos pillanat. Aztán ha az első jelölt elbukik, akkor jön az, hogy a másik B-tervnek érzi magát, pedig lehet, hogy tényleg csak apróságon múlott a sorrend.

Én azt mondanám, hogy menj bele, mert lehet, hogy komolyan gondolja. És képzeld el azt is, hogy ha a másik csaj nem lett volna szem előtt, akkor most lazán igent mondanál. Oké, hogy az egónak ez nem esik jól, de látni kell, hogy ez a helyzet leginkább a szerencsétlen körülményeknek köszönhető.

32F

2020. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi 4 es . De szerintem ök meg egyutt vannak . Nincs bizonyitekom csak igy gondolom

Nagyon fajt amit lattam , átéltem

2020. jan. 12. 12:16
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
#4 vagyok: kérdezd meg, hogy együtt van-e még azzal a lánnyal. Ha még igen, de ...{kifogás, hogy miért nem jó vele}... akkor hagyd a fenébe. Ha viszont már vége van, akkor szerintem megér egy próbát.
2020. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Tagad mindent úgyhogy nem tudok eligazodni rajta meg azt is tagadja amit lattam

Es annyira jogom sincs kutakodni nem vagyok a felesége

2020. jan. 12. 12:24
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami sumákság van a részéről! Tehát tagadgat (hazudgat), stb...

Semmiképpen sem mennék bele vele semmibe. Biztos, hogy elengedném. Szenvedne a fene a fene egy link emberrel!

2020. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném ezt a történetet.

Megvolt a lehetősége, hogy kettötök közül téged válasszon, de nem így tett. Biztos megvolt rá az oka, de a lényegen nem változtat, sőt, felvet néhány kérdést, hogy ha akkor jobb volt a másik a szemében, akkor mi történt azóta? Én megalázónak tartanám, hogy ha valaki jobb híján szeretne velem találkozni, legalábbis a helyzetből kiindulva nem tudnék másra gondolni.

2020. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is a #4es vagyok. Ha azt is tagadja, amit láttál, akkor tényleg inkább felejtős a történet. Felnőttek az ilyen helyzetet már elvileg tudják kezelni...
2020. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!