Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem tudok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés
mindig ha megtetszik valaki, es en is neki, egyutt vagyunk, szeretem de pár honap mulva elmulik. ez már 4x megtortent mindig ugyan ugy. (regebben szerettem valakit, de vele nem voltam egyutt, es öt pl 4 evig szerettem, de semmi nem volt) mi lehet velem a baj? :(
2020. jan. 12. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
marmint hogy mikor volt barátom szerettem, de aztan par hónap mulva mar semmit nem ereztem iranta. ez 4x történet meg
2020. jan. 12. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
És mit tanultál ebből a 4 alkalomból?
2020. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem kémiája ilyen, de nálad hamarabb fejti ki a hatását - amúgy 2-3 év szokott lenni. Nem szereted a megszokott dolgokat, így pár hónap az, amíg valaki új, majd megszokod, unalmassá válik.
2020. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nem is szerelmet nem is párkapcsolatot keresel, hanem szórakozást. Lehet nem is maga a kapcsolat hiányzik neked, hanem valami más. Magadat betudod így simán csapni, de vajon meddig? legyél magaddal nagyon őszinte. Egyáltalán betudod fogadni a szeretetet? szerethetőnek tartod magad?...stb Hány éves vagy?
2020. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na aggódj van aki 10 kapcsolat is túlvan míg végre megtlaálja a megfelelő társat
2020. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

Keress ra a youtubeon, hogy ikertortenetek. Kicsit elvont, de pont ilyeneket elemeznek benne.


43F

2020. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!