Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is így van rendjén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van rendjén?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki után fél évig futottam és semmi nem lett belőle mert pofára ejtették korábban és egy lelki roncs lett belőle. Én próbálkoztam nála többször de hidegen elutasító volt. Barátkozott tovább. Én elvoltam a barátságával eddig. De viszont átgondoltam és semmi értelme foglalkozni vele mert soha nem keres. Soha nem ír rám hogy hogy vagyok. Van hogy nem is válaszol ha én írok neki. Ha valahol összefutunk akkor elvárja hogy beszélgessek vele és megtegyek neki dolgokat ha zűrös helyzetben van, de én udvariasan meghagyom neki inkább a problémáit. Felnőtt nő oldja meg. Ne csak addig legyek jó amíg segítek.

Szóval odáig jutottam hogy én őt még csak havernak sem tudom tekinteni mert még azok is sűrűbben keresik egymást. Úgy döntöttem hogy teljesen eltávolodok tőle. Le akarom zárni és túl kell rajta lépnem. Sajnálom hogy olyannak adtam ismét az érzéseimet aki nem érdemelte meg még azt sem hogy szóba álljak vele. Szerintetek is ez a helyes ha lerázom őt ugyanolyan ridegen ahogy ő is tette?


2020. jan. 13. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sajnálom hogy olyannak adtam ismét az érzéseimet"


Ez alatt mit értsünk?

Mert amit elmondtál az az, hogy elutasító és ellenséges vagy vele.

2020. jan. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed.

Amúgy sem futnék egy labilis, idegbeteg nő után.

Felejtsd el.

Amúgy sem érdekled, legfeljebb távoli ismerősnek tart.

Kell ez neked?

A választ már te megadtad magadnak.

Jól teszed.

2020. jan. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

beszélj vele, hogy ha barátkozni szeretne, akkor ne legyen ennyire egyoldalú a dolog.

ha ezután is így viselkedik, akkor szépen köszön el tőle. hidd el, ha szüksége lesz rád, te meg nem leszel ott, rá fog jönni, hogy mit veszített.

de azt becsülöm benned, hogy tiszteletben tartottad, hogy offon van. :)

2020. jan. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, én végleg lezárnám ezt vele.


Szerintem eleve nem jó ötlet a barátság irányába indulni olyannal, akihez valaha vonzódtál, akitől többet szerettél volna, mert csak megnehezíti a továbblépést, azt, hogy nyiss mások fele. Nekem legalábbis ez a személyes tapasztalatom, és sok ilyet láttam a környezetemben is.

2020. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Ez nálam még a haveri szintet sem üti meg. Csak simán ismerős.
2020. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!