Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miert van, hogy egy ferfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van, hogy egy ferfi?

Figyelt kérdés

Szoval az miert van hogy egy harmincas pasi (aki kolcsonosen bejovunk egymasnak) akarhanyszor elmegy elottem/mellettem igy hangosan beszippantja a levegot??? Tehat ilyen tokre mint valami szaglaszo eloleny cirkal korulottem (mindig jo illatom van). Tehat ilyen levegoszimatolas amikor erezni akarod valaki illatat?


De miert kell ennyire hangosan csinalni?

Egyaltalan miert nem lehet csak rendesen lelegezni inkabb feltunes nelkul.?


2020. jan. 13. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Besz**arás ilyen is van? :)
2020. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es, ne is mondd-van, csak miert en fogom ki ezt?:-)De ez ilyen total gaz, neha igy frankon ez a kutya style, total Discovery Channel. Komolyan, nem ertem a ferfiakat. Ha en igy maszkalnek korulotte nyilvan neki is feltunne h mennyire rohejes ez a viselkedes.
2020. jan. 13. 15:00
 3/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Lehet érzi a pöcök szagát és azt ízlelgeti melletted a kis sunyi :)
2020. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Lehet teljesen független ez tőled (nem körülötted forog a világ).


Lehet csak éppen érzett valami kellemese illatot, a parfümödet vagy valahonnan a rántottcsirke vagy az almáspite illatát vagy csak beteg és alig kap levegőt, de te persze ebben is a saját fontosságodat ideologizáltad meg.

2020. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Milyen suttyó pasik vannak. Szánalmas.
2020. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Betáraz későbbre a szagodból.
2020. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy ez valami kényszeres nála, és nem kifejezetten téged szimatol. Vagy csak izgul, mert szeretne mondani neked valamit. :)
2020. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Klau97hun ***** válasza:
Vagy csak szimplán mély levegőt vesz ahoz hogy ne kérdezzen rá hogy ez a pitsa miért nézi ismét
2020. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, szerintem ez egy total elmebeteg dolog es van benne valami h mondjuk a parfumomet erzi es szereti de ez a “szimatolas” ettol en kesz vagyok. Nyilvan neki vagy nem tunik fel hogy mit csinal, vagy ugy erzi hogy ez teljesen oke, de en spec total nem szagolgatnek korbe latvanyosan es hangosan senkit aki tetszik nekem.-azt se aki nem jon be.


Legjobb: ezen kiirasora 9 privit kaptam a legkulonbozobb hulyebbnel hulyebb ajanlatotokkal-komolyan nem ertem az embereket.

2020. jan. 13. 16:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem idealizalok es semmi, szimplan ezt sokszor csinalja korulottem-ennyi. Mintha erezne akarna az illatomat vagy valami ilyesmi, nyilvan csak o tudja h miert csinalja.
2020. jan. 13. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!