Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogyan fogadnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan fogadnátok ha buszmegállóban odajönne hozzátok egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szinte minden nap szoktam látni a buszváróban és a helyzet az hogy nekem nagyon megtetszett ez lány.Igazából arra vagyok kíváncsi hogy a lányok általában hogyan reagálnak az ilyesmire és milyen leszólítás jön be nekik.
2020. jan. 13. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha normális, nem zavarna :) barátommal hasonló módon ismerkedtem meg

20/L

2020. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hogy olyan kedvemben "kaptak" el amikor vevő voltam a beszélgetésre de ehhez köze volt annak is hogy olyat tudott mondani a srác amivel meglepett. Innentől pedig érdekes beszélgető partnernek tűnt. Amúgy teljesen attól függ milyen napom van és mennyire zavaró a közeledés. Ha valamiért veszélyben érzem magam hárítani és/vagy menekülni próbálok ha nem tűnik veszélyesnek (fura emberek részegek rossz arcúak stb.) akkor lehet esélye egy csevegésre ennél több soha nem volt.
2020. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el már van barátja.
2020. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még 3 éve, mikor leszálltam a villamosról, egy srác a nevemen szólított, majd odajött hozzám. Ez egy kicsit ijesztő volt, hiszen én nem ismertem, nem mertem hazafelé sétálni, nehogy megtudja merre lakom.

Végül így barátkoztunk össze.

Kérdezd meg tőle mennyi az idő, majd kezdeményezz beszélgetést. Ha látod, hogy vevő rá és nem csak húzza a száját, akkor folytathatod a beszélgetést, egyébként állj tovább.

2020. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2. válaszolótól kérdezném mi volt az ,amivel annyira meg tudott lepni,hogy beszélgettél vele tovább?Talán a kérdezőnek is egy opció lenne.
2020. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném mert személyes. Történetesen (annyira nem vészes de hallható) beszédhibám van. Megkérdezte mennyi az idő amire válaszoltam majd közölte hogy milyen aranyos (vagy talán azt hogy milyen jól áll nekem) a pöszeség. Annyira meglepett hogy azóta is mélyen él bennem. Ki az aki egy hibával bókol? De komolyan teljesen értelmetlen az egész így indult aztán kb 1,5 órát beszélgetünk a buszon mert egyfelé vitt az utunk.
2020. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A legutóbbi válaszolónak:

Hidd el,bőven van (legalábbis szerintem),aki rábókol valakire valami ilyen jellegű miatt,mint a pöszeség.Részemről szerintem ötletes és én el is hiszem,hogy akár ez bejön neki,sőt!

2020. jan. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel élettársam van,hárítanék.De pár éve volt egy nagyon ijesztő dolog. Volt egy férfi,aki több alkalommal láttam arrafelé,amerre én is jártam,gondoltam,hm...más is jár az utcákon ezért van. Majd egyik nap a buszmegállóban vártam a buszt,megjelent az ember és odajött. Rámköszönt és közölte,régóta figyellek és követlek. Mondtam neki,hogy hagyjon békén mert megijedtem,menjen onnan. Nem ment csak folytatta"dehogy megyek,nem azért leslek folyamatosan este 10-kor is amikor jössz hazafelé,nem azért követlek bármerre mész,hogy elküldj" Bementem a tömegbe,jött utánam és szorosan mellém állt,akkor hangosan elkeztem mondtani"takarodj már innen,kérem segítsenek,ez az ember követ és nem hagy békén" Ekkor beijedt és eltrappolt . Eltűnt...Rá 2 évre mentem le a boltba,(telefont otthon hagytam) átmentem a hév sineken az út túloldalára,jobbról dohámybolt,patika és a bolt ahova mentem. Dohánybolt előtt felpillantottam a "hát helló,jó rég találkoztunk már ugye"mondatra. Végigfutott ratjam a rettegés,besiettem a boltba jött utánam. Gyorsan össze szedtem ami kell ,fizettem,sírva rohantam haza. Párom kérdezte is mi történt,elmeséltem. Leszaladt,hogy megkeresse de eltűnt ismét. Remegtem a félelemtől.Remelém már nem fogok soha többet "összefutni" vele.
2020. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!