Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért "fagyok le", miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "fagyok le", miért vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, és mégis, ha tetszik valaki, olyan leszek, mint egy 13 éves tini. Egyszerűen egy sziát alig tudok kinyögni.

A munkahelyen van egy fiatalabb pasi. A téli szünetben elterveztem, hogy januárban majd mit mondok neki. Erre megláttam és egy halk sziát tudtam csak mondani.

Utána találkoztunk még párszor a munkahelyen, de ránézni is alig merek, nem ám, hogy beszélgetést kezdeményezni.

Mivel egy munkahelyen vagyunk, de másik részen, így nem nagyon látom, ha igen, akkor is ő jön-megy.

Nagyon kellemetlennek érzem, hogy ennyi idősen ilyen vagyok :(((


2020. jan. 13. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy próbáld meg leküzdeni a félelmed. Ha nem gyakorlod, akkor nem fogsz tudni változtatni rajta.

A reakciójától félsz? Vagy hogy elrontasz valamit?

2020. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz a munkájával kapcsolatban beszélgetni vele? Mit csinál?
2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá olyan ürüggyel, hogy tudna-e segíteni (találd ki miben), mert nem boldogulsz a problémával. Aztán majd alakul. Iskolában is ilyen bátortalan voltál a fiúkkal szemben? Szedd elő a bátorságodat! Minden jót!
2020. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A reakciójától félek talán, meg hogy épp nem ér rá, és le akar rázni.

Ő ilyen mindenes féle, mindig máshol van, ide megy, oda megy. Ezért is nehéz elcsípni, főleg hogy még egyedül is legyen.

Soha nem voltam egy nagy kezdeményező. Nehezen ismerkedem, meg barátkozom.


Ma is bénáztam, mert egyedül volt, és valamit, egy pár szót kellett volna neki mondani. Soha nem lesz igy ebből az egészből semmi :((((((((

2020. jan. 13. 22:09
 5/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Nyugi ez kesobb sem fog megvaltozni. 40 feletti ismerosom is kapja az ivet, amikor annyit csavargatja a hajat, hogy tisztara hullamos lesz tole az egyebkent egyenes haja, hogy megint randid volt? Ferfi szemmel az egyik legjobb tuzgyujto dolog, ha latja rajtad a zavart. Mert azt hiszi, hogy o van ekkora hatassal rad. Aztan vagy ugy van, vagy nem.


De ha ennyire zavarban vagy, akkor irj neki valamit es add a kezebe. Eleg egy telefonszam is es ird melle, hogy Viber. Akkor legalabb az elso koroket nyugodtabban toltheted. Kesobb a randin pedig akar magadra is ranthatod az asztalteritot, akkor sem fog megbotrankozni, sot!


43F

2020. jan. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szegény ismerősödet sajnálom,hogy ennyire zavarban van :D

Az a legrosszabb,hogy szerintem azt gondolja,hogy egy bunkó vagyok,amiért nem köszönök vissza,meg szinte rá se nézek :(((

2020. jan. 14. 04:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezért kéne valami beszélgetést kezdeményezni, hogy ne azt érezze, hogy utálod valamiért! Pl hétfőn megkérdezheted, milyen volt a hétvégéje, mit csinált, de bármit kitalálhatsz magadtól is. Nem kell egy órán át beszélgetni, kezdetnek elég ha pár szót váltotok.
2020. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a tanácsokat. Így előre eltervezve tök jól hangzik. De...

Decemberben elhatároztam, hogy január elején odamegyek hozzá, boldog új évet kívánok és felhozom a karácsonyi bulit. Ahol csocsóztunk is együtt ;) Eljátszottam magamban, hogy milyen lehetőségek vannak, mit és hogy reagál. Erre ebből sem lett semmi. Már dolgozunk másfél hete. Most már hülyén jönne ki, ha odamennék és megkérdezném, hogy milyen volt a parti? :D

Reménytelen eset vagyok :((((

2020. jan. 14. 18:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha annak nem köszönsz vissza, akit meg akarsz hódítani magadnak, akkor soha de soha ebben a büdös életben nem leszel eredményes nála!!!

Gondolkozz! Valóban nem fogadod a köszönését?!

2020. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan érdeklődj afelől, hogyan telet nála a karácsony, a szilveszter. Kérdezd meg nem lenne-e kedve ismét csocsózni.Ne várd, hogy más valaki beszéljen vele helyetted!
2020. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!