Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az anyám nem engedi, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám nem engedi, hogy a barátom lakásán aludjak, szerintetek?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve együtt vagyunk az első barátommal, ennek ellenére az anyám megtiltotta, hogy nála aludjak. És azt, hogy ő aludjon nálunk, csak olyan feltételek mellett engedné, hogy kint kell aludnia a nappaliban.


Ennek szerintem az égvilágon semmi értelme. Katolikus család vagyunk, ezért ránk akarja kényszeríteni, h megtartsuk a szüzességünket házasságig. Namármost azt már elvesztettük, így a téma tárgytalan.

Plusz ismeri a barátomat, tudja, hogy jószívű, megbízható és soha nem tenne velem olyasmit, amit én nem akarnék.

Ráadásul 19 éves vagyok, ilyen korban már nem tilthat meg mindent.


Ti hogy látjátok? Szerintetek mivel győzhetném meg?


2020. jan. 13. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy megérteted vele, hogy szexelni nem csak este lehet, ahogy a példa is mutatja....
2020. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl mondd meg, hogy anya már nem vagyok szűz. ez rövidre zárná.


de alapvetően nem meggyőznöd kell már ebben a korban, hanem csinálni amit akarsz. és kedvesnek lenni vele, meghalgatni, de azt csinálni ahogy te döntesz. nem félelemből azt amit ő döntene. ez nem az ő élete.

2020. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Kit érdekel hogy engedi-e? Azt csinálsz amit akarsz.
2020. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Menjetek el táborba!
2020. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid házában laksz, akkor kénytelen vagy elfogadni az ő szabályaikat a házra vonatkozóan.

Viszont, hogy házon kívül mit csinálsz, ahhoz elvileg már semmi közük, mindenért magad felelsz.

Ezt a görcsös konzervatív hozzáállást én is lesokkolnám azzal, hogy tudatnám velük, hogy a szüzesség már történelem.

2020. jan. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi randiról szimplán nem mész haza. Vagy kértek az anyakönyvi hivatalban egy idôpontot. Bementek, aláírtok, házasok lesztek. Onnantól senki nem köthet bele, hogy szexeltek.
2020. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben ragaszkodsz ahhoz, hogy anyád eltartson, akkor hazudj neki valamit vagy törődj bele, hogy ez van.


Ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor csinálsz amit akarsz.


De gondolom a kérdező azért szenved, mert nem tudja magát ellátni, otthonról meg a kikurt keresztényi szeretet nevében kibaxnák, mint macskát szarni, ha kiderülne, hogy lefeküdt a sráccal. Nem véletlenül mondom mindig, hogy a vallás (az összes) a legkárosabb dolog, ami az emberiséggel történhetett. :3

2020. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak irigy.

Neki jut manapság szex?

2020. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!