Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 20 éves lany vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X88 kérdése:

Én egy 20 éves lany vagyok. Van egy párom o 41 eves. Nagyon szeretjuk egymast de anyukam minden aron tiltani szeretne tole. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hiaba probalom el mondani neki hogy boldog vagyok es szeretem ot, meg se hallja. O dolgozik rendesen van 5 szakmája es vállalkozó. Van egy kis fia aki vele el, ot is nagyon szeretem. Amikor nalunk vannak anyukamnak latszik hogy zavarja. Tudom nagy a kor kulonbseg de mi szeretjuk egymast. Esetleg valami tanács mit tehetnek? . Lassan bele roppanok ebbe. Szüleimmel elek (meg). Elore is Koszonom.20/L
2020. jan. 14. 00:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
35%
Kit érdekel hogy anyuci mit gondol...
2020. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%
Hallgass anyukádra, ő tapasztaltabb és bölcsebb, mint te, ill. a legjobbat akarja neked.
2020. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Anyukad nem tilthat senkitol 20 eves korodra, de ha zavarja, hogy ott vannak, akkor ne legyenek nalatok es nincs ebbol problema. El nem tilthat senkitol, de feleslegesen neked sem kell generalnod a vitat. Gondolom a 41 eves ferfinek van lakasa, ahol elnek, legyetek nala, ennyi. Anyukad vagy megbekel a helyzettel idovel, vagy te jossz ra, hogy neked ez nem jo es szakitotok. Valamilyen iranyba mindenkepp fejlodni fog a dolog.
2020. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Anyukád okos, tapasztalt és jó akar. Tudja hogy ebből a kapcsolatból 10 ev múlva semmi nem lesz. Csak az idődet pazarlod el. Tönkreteszed az életed.
2020. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

Anyukádhoz illő, gyerekkel rendelkező pasival milyen jövőképet látsz magad előtt?

Játszod a nagykislányt, imponál, hogy idősebb, tapasztaltabb.. de neked nulla tapasztalatod van és baromira naiv vagy.

Mellesleg mit szól ehhez apukád? Beszédes, hogy meg sem említed.. újabb lelkisérült kiscsaj..

2020. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%
Anyuci ne okoskodjon. Jo neked a 70 éves is ha azt szereted
2020. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Rockarc ***** válasza:
50%

Anyukad most szembesult vele, hogy bura alatt nevelt fel, es ez visszautott. Nem sikerult felkeszitenie az eletre, te meg lobogtatod, hogy 20 eves vagy. Agyilag meg 15 se. Sulyos komplexus az, ha ilyen korkulonbseggel akarsz parkapcsolatban elni. Amugy a ficko sem kulonb nalad. Par evig elbohockodsz mellette, utana meg csak les, amikor kivagod egy korodbeliert. Ne felj, neki sincs tul sok sikere a korosztalyaban, azert keres korosan sokkal fiatalabb lanyt maga melle.


Konkluziokent igazad van. Anyad a hibas. De csak azert, mert igy nevelt. Ti mar csak a lehetoseggel eltek. Gondolhatod milyen erzes lehet ez neki szulokent. 20 evig patyolgatott, feltett a szeltol, majd a megkesett tini lazadas okan ott es akkorat rugsz bele, amekkorat tudsz. Ennel mar csak keves durvabb dolgot tehetnel, amivel fajdalmat okoznal neki. Te azt latod, hogy zavarja? Legszivesebben eret vagna magan.


Mi lenne, ha mondjuk megprobalnal nagylanykent viselkedni es mondjuk leulnel vele megbeszelni, hogy mi maradt ki a felvilagositas cimszo alatt? A boldogsagot rosszul azonositod. Mint egy drogos, aki eppen a nyaki venajat szurja, mert o boldog lesz tole. Nyilvan anyukadtol mar nem viselned el, ha virtualisan felkepelne, de nincs egy darab baratnod sem, aki eszhez teritene? Te eppen nagyon at vagy verve es borzalmas lesz ennek a vege. Azert azon is elgondolkodhatnal, hogy par ovatos biztatason kivul, amit inkabb a szabad akarat kifejezesenek lehetosegenek szannak, mindenki az azonnal fejezd be gombot nyomogatja.


43F

2020. jan. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%

Aki itt ismeretlenül tiltja az jó beteg!

Nem írtad le hogy mióta vagytok együtt. Ha nem csak egy fellángolás, akkor simán van jövője.

2020. jan. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%

#7 véletlen lepontoztalak, pedig tetszik amit írtál :(

#8 ha valaki nem normális, az te meg a kérdező. Nem tudom elhinni, hogy 20 év korkülönbség normális. Egy fiatal felnőtt, aki most van túl a tinikoron meg egy középkorú férfi, akinek GYEREKE IS VAN

😂😂😂 20 évesen pótanyuka😂

Én be sem engedném a pasit házba.

2020. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Anyudék házasok még? Együttvannak?
2020. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!