Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ő is azért nem szólt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is azért nem szólt hozzám mert tetszettem neki vagy csak én csináltam ezt vele valamiért?

Figyelt kérdés

Munkahelyen volt egy férfi. Ő nekem az első aki igazán tetszik.

Azert írom mult idoben mert mar nem dolgozunk egyutt.

Szoval, az elején még probaltunk beszelgetni, en is ő is, szoltunk egymashoz. Igaz meg se bírtam szolalni mikor hozzam szolt de azert probalkoztunk. Aztan teltek a napok, es azt vettem eszre hogy egyaltalan nem szolunk egymashoz.

Egy nap a munkahelyen öten voltunk max, mindenki szólt mindenkihez csak mi nem egymashoz. Es hát ezt nem lehetett nem eszrevenni.

Mindig kerultuk egymast, ha ő ott volt az egyik helyisegbe nem mentem oda hiaba ott volt dolgom, és eszrevettem mikor en voltam valahol inkabb megvarta amig eljovok onnan es utana ment oda, de soha nem jott oda ahol csak mi ketten lettunk volna.

Teltek a napok.....

En mar levegonek neztem, egyaltalan nem szoltam hozzá, pedig annyira megorultem erte hogy mikor hozzám szolt ki esett a kezemből minden. Tiszta vicc amugy, biztos hogy eszrevette hogy tetszik nekem nagyon 😂

Nem szoltam hozzá mert haragudtam rá, amiert ezeket csinalja velem.

Rajta kivul még 2 fiú volt ott egy nap, veluk beszelgettem, segitettunk egymasnak a munkaba, nem volt semmi problema csak ezzel a bizonyos fiuval.

Rajtam kivul 1 vagy 2 lany volt ott egy nap, es ő meg mindkettohoz szolt, segitett nekik!!!!!!csak nekem nem, es levegonek nezett.


Olyan gyerekes amugy ami kettonk kozott ment, nem is ertem pedig idősebb nalam és tiszta gyerekesen viselkedett.


Aztan a vegen már olyan volt mintha utalnank egymast, pedig en nem utaltam őt, sőt.....a vegere mar nem is csak tetszett 😭

Szerintetek mi volt ez a dolog kettonk kozott?

Csak en erzem ugy, hogy neki is tetszettem en es azert csinalta ezeket?


2020. jan. 14. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy te is.
2020. jan. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miert vagyok gyerekes?

En ezeket nem szándékosan csinaltam, viszont ő igen

2020. jan. 14. 01:43
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Azt gondolta, hogy félsz tőle.

Lehet azért féltél, mert ő is azt mutatta, hogy bejössz neki.


Máskor próbálj nyitottabb lenni azzal, aki tetszik, mutasd azt, hogy hozzád lehet szólni, veled lehet foglalkozni. Sőt, kezdeményezz beszélgetést.

2020. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hitte, hogy nem kedveled. Ha valaki látványosan alig akar megszólalni amikor probálok vele beszélgetni nem az az első gondolatom, hogy tetszem neki, hanem az, hogy zavarom. Főleg ha a többiekkel tök jól kijön.

Tetszést nem látnék bele. Inkább csak nem pitizik olyannak aki nem kedveli.

2020. jan. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, úgy viselkedtél mint akit nem érdekel.
2020. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő nem azért nem szólt hozzád, mert tetszettél neki, hanem, mert úgy gondolta, nem kedveled (a viselkedésed miatt). Nem őt mondanám gyerekesnek, hanem téged, ami egyébként az írásodból is lejön.
2020. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Észrevette, hogy tetszik neked, és zavarta, le akart rázni.. szerintem.

Ha neked tetszik, nem kerülnöd kéne őt.

2020. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!