Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tényleg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé lerágott csontnak tűnhet a téma, de teljesen elbizonytalanodtam.

A legelső kapcsolatom elég sokáig tartott, volt időnk összecsiszolódni, de nem is nagyon kellett. Minden könnyen ment és remekül működött. Csak fiatalok voltunk és első szerelem volt, más irányba sodort minket az élet. Csúnyán váltunk el, mert mindketten büszkék vagyunk, de idővel elszállt a harag, és ilyen távoli ismerősként megmaradtunk. Tisztelve azt, ami köztünk volt.

Azóta volt egy kapcsolatom, ami utólag belegondolva túl gyors volt, siettetni akartam a tovább lépést. Éreztem, hogy nem olyan, mint lennie kellene, de annyira rossz sem volt, így azt gondoltam, hogy csak azért érzem így, mert az első szerelmet nehéz elfelejteni.

Az ezutáni kapcsolatomban minden működik, ami a legelsőben nem. Viszont, ami a legelsőben működött, az itt nem. Nincs meg az a tűz, inkább olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást.

És fogalmam sincs, hogy ennek így van-e értelme.


2020. jan. 14. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A tűz szerintem az változó, mármint van egy fellángolás az elején, az alábbhagy, de utána ugyanúgy kiválthatja egy csomó dolog ismételten. Szóval emiatt nem kell eldobni egy kapcsolatot, ha alapjáraton jó és működőképes, tűzt meg lehet vinni a kapcsolatba.
2020. jan. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ez mért fontos?

Te döntöd el, mit nevezel szerelemnek.

2020. jan. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemes érzés a szívedben.. Állandó késztetés hogy szerelmeskedjetek.. A kölcsönös szerelem a legcsodálatosabb dolog a világon!
2020. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!