Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezeket vonzódásnak vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezeket vonzódásnak vennétek és mernétek lépni?

Figyelt kérdés

Ha a férfi kollega udvarias, barátkozik, közeledik, segítőkész, gyakran hozzámér, aggódik értem, mosolyog rám.

Hogyan adjam a tudtára, hogy nem közömbös számomra? Főleg úgy, hogy rettegek a leégéstől. Félek, hogy csak barátkozik velem. Jelentősen erősödtek az érzelmeim mostanában, mert múltkor poénból fogadtunk valamiben és ahogy kezet ráztunk, nem engedtük el egymás kezét csak bámultuk egymást.

Ő mostanában alig néz rám, csak ha nem figyelek.

Nem merek nyomulni, de valahogy a tudtára kéne adni, hogy jól esik a közeledése.


2020. jan. 14. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy hallottál valami jó filmről és nincs sok kedved egyedül megnézni, lenne-e kedve elmenni veled.
2020. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy má' ne tudj nőies praktikákat bevetni!!!!

- "Mi van veled, mostanság alig foglalkozol velem"

- Csinosan, szexyn felöltözve megkérdeni, hogy hogy tetszik az új szoknyám (vagy bármi ami új) - ha esetleg megkérdezi kinek akarsz ennyire tetszeni, közöld vele, hogy neki

- Esetleg hivasd meg magad valahová.

- Esetleg hívd meg Te valahová.


Vagy a filmes klasszik. Fogod és egy adott helyzetben egyszerűen lesmárolod - lehetőleg érzékien.

2020. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit visszafogottabb módokat szeretnék bevetni elsőre.
2020. jan. 14. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél te is segítőkész, mosolyogj rá, érintsd meg stb. Ettől felbatorodik majd, mert látja, hogy kölcsönös.
2020. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
És nem zavar, hogy férjnél vagy?
2020. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férjnél. Ezt most benézted. :D
2020. jan. 14. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd fel finoman a randi ötletét. Akár elhívhatod meginni valamit. Burkolt célzás bőven elég. Mondjuk hogy partnert keresel szombatra, egy kis pizza +sör kombóra, vagy ilyesmi. Amúgy ebben béna vagyok én is, mindig a pasi hívott el... Azért egy próbát szerintem megér.
2020. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!