Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lenne ez kellemetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ez kellemetlen?

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztam a lánynál de nem jártam sikerrel. Megmaradt a barátság, bár szenvedtem. Mostanra oda jutottam hogy nem tudok már vele egyáltalán barátkozni. Ezt ő észre is vette hogy kerülöm és pár perc múlva elküldöm őt és el van miatta szomorodva mindig. Rosszul esik neki. A kérdésem az lenne hogy ha esetleg meg akarja ezt beszélni hogy miért van akkor mennyire lenne ez ciki ha el mondanám neki hogy azért nem.tudok vele barátkozni mert szerelmes vagyok belé és meghalok érte de mivel egyoldalú ezért ez így nagyon rossz? .
2020. jan. 14. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműek voltak a próbálkozásaid? Ha igen, akkor fogadja el, hogy mivel elutasított, nem akarsz közelében maradni. Kívánatlan érzelmeket le kell építeni.
2020. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt akkor kellett volna meglépned, amikor szerelmes lettél belé, legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülsz, ne várj ilyen sokáig. Kellemetlennek kellemetlen, de szerintem az egyenesség a legcélravezetőbb, ha elmondod neki, hogy többet érzel iránta és így nem tudsz vele barátkozni, akkor akármennyire fáj, meg fogja érteni szerintem és te is le tudod zárni valamilyen szinten. Így viszont fogalma sincs, hogy mi rosszatt tett ellened.
2020. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki, hogy miért viselkedsz így vele.

Te is megkönnyebbülsz és ő is megtudja az igazságot.


Ha viszonzatlan, akkor ezt csak így érdemes lezárni. Az ilyen barátság sajnos szenvedés lesz, úgyhogy nem érdemes erőltetni.

2020. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Tapasztalataim szerint a nőknek nem esik rosszul, ha egy ismerősük szerelmet vall nekik. Kicsit zavarba jönnek tőle, de összességében ez az élmény egyáltalán nem kellemetlen nekik. Valószínűleg meg fogja érteni, amin átmész, és még az is lehet, hogy valamiféle áthidaló megoldást, kompromisszumot is talál a helyzetre, például megengedi, hogy átöleld, vagy hogy a fejedet a vállára hajtsd. Nekem is van ilyen nőismerősöm, akivel ilyen kompromisszumra jutottunk, mivel férfként nem tetszem neki eléggé, de a baráti szeretet a részéről is megvan, s így segít rajtam. A szerelmes érzésed pedig jó eséllyel pár év alatt alább fog hagyni, s onnantól csak két, egymást szívből szerető barát lesztek.
2020. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ne haragudj de ez a legnagyobb baromság amit valaha hallottam. Átölelni? Bújni?

Az a nő sem lehet nagyon érzelmileg intelligens ha ilyet megenged. Ez egy áthidaló megoldás? Az hogy így kínzod saját magad hogy ölelgeted és bújsz de nem.lehet a tiéd? Ha ez neked jó akkor hajrá. Én köszönöm nem kívánom mégjobban meggyötörni magam...

2020. jan. 14. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Bármely, két ember közötti kompromisszumos megoldást, ami mindkettőnél jól működik, sőt mindkettőnek jól esik, eleve csak jogtalanul nevezheti egy kívülálló "baromságnak". Ha igazán szeretsz egy lányt, akkor nemcsak arra vágysz, hogy testileg a tiéd legyen; s anélkül is borzasztóan jól esik vele lenni, beszélgetni, átölelni, megfogni a kezét, hogy szex kilátásban lenne. A lány, akiről szó van, egyébként érzelmileg épphogy rendkívül intelligens! Épp ezért alakulhatott ki ez a kompromisszum közöttünk, és biztosíthatlak, hogy mindkettőnknek nagyon jól esik, sokat jelentünk egymásnak, csodás barátok vagyunk. Nekem jól esne a szexuális intimitás is vele, de így is rengeteget jelent ő az életemben, szeretjük egymást, lelkileg összetartozunk. Szóval óriásit tévedsz a véleményeddel. Attól, hogy te még nem jutottál el oda, hogy az életben nem kaphatunk meg mindent és nem szabad engednünk, hogy a kielégítetlen vágyaink megakadályozzák számunkra, hogy örüljünk annak, ami van, nem kell másokat, akik így fogják fel, leszólni. Az érzelmi intelligenciában igazából előtted áll még jó hosszú út a fejlődésben. Ahogy mondani szokták, a boldogság utazás, nem pedig úticél.
2020. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!