Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha megőrjít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megőrjít a bizonytalanság?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nőbe pedig még csak ismerkedünk. Úgy érzem hezitál, talán nem biztos magában és velem szemben is bizonytalan.

Nem akarom készakarva válaszút elé állítani, sem lerohanni. Azért célozgatok néha, hogy lépnék tovább, de úgy érzem nem szeretné.


Amikor megismerkedtünk, alig lábalt ki a volt kapcsolatából. Sokat sérülhetett benne, óvatosan, de azért elmesél dolgokat. Úgy vettem észre nagyon elhanyagolta az exe, ráadás szavakkal bántotta, megtörte az önbizalmát és önbecsülését.

Úgy érzem kezd felém megnyílni, bizalmasabb dolgokról mesél, magáról is többet mond már jóval. De amikor felhozom, hogy lépnünk kellene, akkor visszakozik.


Kicsit tartok tőle, hogy csak a figyelmemet élvezi és a múltban szerzett sebeit általam szeretné gyógyítani. De azért nem feltétlen gondolnám róla. Viszont az érzelmek miatt kissé elvakultam, így lehetséges elveszítettem a tisztánlátásomat.


Mit tanácsoltok, hogyan tovább?



2020. jan. 14. 13:19
 1/3 anonim válasza:
Legyél türelmes, ahogy írtad, még csak most ismerkedtek! Sokáig tart megismerni valakit, ráadásul ha a korábbi kapcsolatában csalódott, akkor nehéz megnyílni..
2020. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már randiztok, kis türelemmel jó úton haladsz. Talán neki több idő feloldódni.Ha még nem, hívd találkára!
2020. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha beleszerettél, és úgy érzed, ő is beléd csak légy türelmes. Szeresd, úgy, ahogy az exe nem tette. Biztosan fél, hogy valaki újra sebeket éjt rajta. Ha az önbizalma se valami acélos, dicsérd, légy figyelmes. Ha úgy érzed, ő is energiát, szeretetet ad neked, akkor ne legyenek kétségeid. Egy sérült ember nehezen nyílik meg. Kérdezz te tőle, persze tapintattal. Szerintem a lényeg, hogy éreztesd vele, más vagy, mint az ex, hogy nem bántod stb. Nyilván ne hagyd magad kihasználni, de ha már kezd megnyílni, jó úton vagytok :)

Sok sikert nektek!

2020. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!