Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti vesztettétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vesztettétek el érdeklödéseteket egy nö iránt, ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha egy nö nem igazan hiszi el , hogy tetszik nektek , hiaba mondjátok , ö mondja hogy szerinte volt baratnöt jobban szerettétek .

És tudjatok hogy van igazsag abban amit mond .

Szánalmas egy nö ilyenkor ?



2020. jan. 14. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, szánalmas és kiábrándító.
2020. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Szánalmas.

Majd én tudom, hogy kit miért választok és mi a jó nekem. Ha folyamatosan el kell cseszni a kedvem, hogy élvezzem, amit én jónak tartok a szaros önbizalomhiány miatt, akkor lelépek.

2020. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem is értem, hogy az első két válaszoló milyen kérdést olvasott :).

A te kommunikációddal nem biztos, hogy minden nőt meg tudsz győzni arról, ha szereted (ha egyáltalán szereted). Ha nagyon csendes, egy-két mondatos csávó vagy, akkor szintén nagyon csendes nőkkel érdemes ismerkedni, náluk lesz sikered.

2020. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

"...van igazság abban amit mond" - ezek szerint a nő jól érzi? Vagy ezt egy nő írta ki és annyira kicsi az önbizalma, hogy úgy véli, van igazság abban, amitől tart? Vagy ezt a férfi mondja? Nem mindegy.

Én tudom azt, hogy volt olyan párom, aki mellett királynőnek éreztem magam és volt olyan, aki mellett a végén már tükörbe se tudtam nézni. És nem, nem én voltam a hibás.

2020. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

azt írod van igazság abban, amit mond

tehát akkor jól érzi, hogy az előző barátnődet jobban szeretted és ezért még ő a szánalmas?

2020. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nö vagyok .
2020. jan. 14. 17:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor nőként értelmezd a 3-as választ. Vagy fogalmazzam át neked?
2020. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadd fordítsam le a kérdést. Adott a nő, aki egy önbizalomhiányos, önképzavaros manipulátor. Adott a férfi, akinek mindezek ellére mégis tetszik a nő. Viszont mondhat a férfi bármit, a nő nem hiszi el egy szavát se, mert már előre kitalálta a kis fejében, hogy a férfi biztos csak hazudik és biztos az exét szereti. A férfi hiába akarja meggyőzni, a nő akkor se hisz neki.

Mégis mi ez, ha nem szánalmas?

2020. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alapból szánalmas és kiábrándító mikor valaki ezt a "nem hiszem hogy szeretsz" játékot játssza. Normális ember csak szimplán élvezi a másik társaságát, a másikkal töltött időt.
2020. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8as: Nevettem egy kicsit a hozzászólásodon. Sokkal több punding, megjátszott "stabil" és "spártai" csávót láttam itthon Magyaro.n, leginkább a tartós minőségi kapcsolatokat és családalapításokat illetően, mint Bármelyik Europai Országban. Te pedig az önbizalomhiányos magyar nőkről fröcsögsz, köszi az est viccét :D :D
2020. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!