Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom h mit akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom h mit akarok pontosan egy nőtől ha sose voltam szerelmes? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Természetes nem azt kérem döntsetek helyettem. Inkább azt szeretném meg tudni hogyan tudnám meg azt h ezt a lányt valóban szeretem vagy csak erős vonzalmat érzek?


Találkoztam egy lánnyal aki még az eddigi ízlésemtől is eltérő. Egy csinos molett lány aki folyton vidám és humoros. Emellett igen okos és magabiztos. Tetszik nekem az tény. Flörtöltünk is jó párszor és látom hogy ő is néz. Ő már találkozóra is hívott. De most megijedtem. Nem tudom mit akarok. Nem voltam szerelmes és nem akarom kihasználni,de sose szerettem a kapcsolatokat mert mindig az új dolgokat kerestem. Ennek ellenére ez a lány nem rögtön a szexuális fantáziámat indította be hanem napok óta azt veszem észre olyam dolgokra gondolok h bemutatom a családomnak, barátaimnak, utazgatunk ide oda és nevetgélünk. Szerintetek megszerettem vagy mi?

23/F


2020. jan. 14. 16:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Akkor menj találkozz vele, ismerd meg jobban, egy jó tanács de természetesen azt teszel, amit jónak gondolsz - nem kell egyből bele ugrani a kapcsolatba, főleg ha még nemis volt komoly kapcsolatod, ne siettesd a dolgot, az hogy nem külső alapján ítéled meg és hogy a belső az ami Meg fogott téged az jó jel és nem kell meg ijedni ismerkedjetek aztán el tudod dönteni mit is akarsz valójában. És ha csak fellangolas az idő után kiderul.
2020. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vonzódsz hozzá, tetszik neked, mint ember. Ha már bemutatásban gondolkozol, lehet, hogy többet is érzel..

Nem kell az első randi előtt eldöntened, hogy szerelmes leszel -e, hagyd, hogy kialakuljanak a dolgok, ha nem próbálod meg, akkor lemaradsz valamiről!

2020. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele és majd alakul. Ha nem teszed, sose tudod meg.
2020. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!