Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok nök, ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok nök, ebben a helyzetben, ha ilyen kételyek gyötörnének?

Figyelt kérdés

Ha mielött összekerültetek volna a pasitokkal , akivel csak par találkán vagytok túl , szemtanúi lettetek volna annak , ( mert közös a baráti társaságból vagytok ), hogy milyen beindultan , tüzesen udvarolt az elözö csajnak, mennyi mindent tett azért , amit értetek nem ( vagy még nem ) , tehat ha az az érzésetek , hogy az elözö csaj nagyobb érzéseket váltott ki , mint ti .

Ne kezdjétek hogy nemhiába lett vége mert a mai világban semmi nem biztos .

Nem merek apropózni erre , mert kiábránditóan hathat , ha más nöröl beszélek , mar úgyis rákérdeztem párszor . Hogy lehet ezt kezelni ezt a helyzetet ?



2020. jan. 14. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdemes igy folytatni ?
2020. jan. 14. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindenáron a problémákat és a hibákat keresni?
2020. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom törölni az emleket , folyton a képek ugranak elö az emlekezetemböl es rosszul vagyok
2020. jan. 14. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint ő az alfa, aki a baráti társaságban minden nőt megkűr?
2020. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megégeti magát, óvatos lesz. Az első páromnak én is lehoztam volna minden kérdés nélkül a csillagokat. Nem azért, mert jobb volt, mint az utána lévők, hanem mert akkor még nem bszott át senki, hogy tanuljak belőle és fenntartásokkal kezeljek embereket, illetve ne adjak bele mindent, ha vissza nem kapok annyit.
2020. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki es nem lenne ellenemre egykaland de idegesit a dolog
2020. jan. 14. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, az előző csaj vajon miket mesélne róla. Abból is sok mindent le lehet szűrni. Amúgy nagyon is zavarna, nem is viselném el a gondolatot hosszú távon.
2020. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!