Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért írkál egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írkál egy férfi egy másik nőnek olyanokat hogy, , szeretlek babám" ha látszólag imádja a feleségét?

Figyelt kérdés
Miért ilyenek a férfiak? Miért jó két olyan nőt is tönkretenni aki szereti őt?
2020. jan. 14. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

"Szeretlek babám"?

Ez valami ócska cigány duma.

Na..szerinted miért mondja!?

Baszni akar...

2020. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
A surmókon nem érdemes gondolkodni, csak a normális szingli férfiakon. Hagyd meg az ilyen csávókat a rongyrázós műkörmös (stb.) pipiknek :).34N.
2020. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A férjemről van szó. Ez csak egy részlet volt. Hónapok óta beszélgetnek - pár hónapos megszakítással amit a nő kért. Minden fajta szerelmi vallomással tarkítva. Meg hosszas beszélgetések. Az üzenetek szerint semmi nem történt köztük. De a férjem az üzenetek szerint rá vágyik. Szóltam neki, sírt és szó nélkül tiltotta le a csajt. Nem tudom mit higyjek mert semmit nem láttam rajta. Minden este szexelunk ugyanúgy mint az elején, persze kivételek azok a napok mikor tényleg hulla fáradtak vagyunk, de van, hogy akkor is. mindig csókolgat, ölelget, mindent megad nekem. Értetlenül állok a rengeteg lelki maszlag előtt amit ezzel a kiscsajjal leművelt. De tényleg ilyenkor mi van ?
2020. jan. 14. 19:54
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok.
2020. jan. 14. 19:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom tényleg ennyire ostoba vagy, ezért elmagyarázom .

A "férjed" (aki a mintaférj természetesen) simán megbaxxná a kis qurvát zokszó nélkül.

Azért tiltotta le (és sírt) mert kiderült. Ha nem derült volna minden marad a régiben.

Meglep, hogy itt még van min gondolkodnod.

2020. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmet 20 év után csalta meg a férje. A férj teljesen behülyült, újra akarta élni a fiatalságát, a nőt okolta mindenért. Ők is eljárogattak mindenfelé, a nőnek nagyon jó az alakja, értelmes, kedves, gondoskodó.

Biztosan voltak olyan dolgok, amiket én nem tudok. biztosan nálatok is voltak jelek, csak az ember ezeket nem veszi észre. :/

Ott is hasonlóakat írogatott a férj, még mézesmázosabb, tüncimüncis dolgokat, ami meglepő volt tőle.

Ők már szétmentek.

2020. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%

Nekem több ilyen fiú is van az életemben, nemhogy bszni de semmit nem akarnak - sajnos.

szeretjük egymást, de nincs benne annyi, hogy párkapcsolat legyen.

A szellemi vagy érzelmi kapcsolódást élvezi, barátság...

Van, akit jóval a felesége előtt óta ismerek, sose volt köztünk testi kapcsolat és azóta is irogat ilyeneket, erotikus dolgokat is, 20 éve már.

2020. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De sokan idegeneknek is ezt mondják, írják egy kedves , szeretetteli szituációban, pl. arra, ha írtak neki valami dicsérőt akár a FB-posztra válaszul.
2020. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
5-ös: azért az ostoba szót te inkább használd a családodban és a szüleid előtt, tapsoljanak csak a bunkó nevelésük eredményének :). Ha valaki nehezebben ért meg valamit, attól nem kell érdekelje a te bunkó zsűrizésed.
2020. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

#9-es, egyem a kis feminista hamvas hóvirág lelked.

Ments meg akit lehet! :D

A bújtatott anyázásra nem is reagálok, max annyit hogy beléd is.

2020. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!