Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés valójában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés valójában? Több mint emberi szeretet de kevesebb mint igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Szeretnék leírni valamit mert szükségem lenne magyarázatra.


Adott a szituáció van a nő aki úgy érzi a párja valójában nem szerelemmel szereti. Vagy nem úgy szereti.. Persze sok mindent megtesz a nőért a nő számíthat rá.. de a nő mégis úgy érzi valami nem kerek az érzelmek terén. Aztán végülis elmondja a férfi maga is hogy nem szerelmes, de mégis vele van S ennek ellenére házasságot is felhozta a férfi.


Nem megalkuvásból van vele mert találhatna a férfi mást, hiszen fiatal és jóképű, nem okozna gondot a csajozás sem tekintve hogy a kapcsolat előtt is így volt, s az sem valószínű hogy az anyagiak miatt mert a nőnek kevesebb van.


Akkor mi ez valójában? Tudatos választás? De miért? Miért akar egyáltalán házasságot? Mit tegyen a bizonytalan nő aki egyáltalán nem érti ezt az egész érzelmi káoszt.


2020. jan. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a nőnek vannak olyan egyéb tulajdonságai amik fontosak a fiúnak. Ha a nő nem biztos, akkor ne hazasodjon
2020. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg szereti, fontos neki és szeret vele lenni, el tudja képzelni vele az életét, csak nem szerelmes

azért itt érdekelne, hogy mit ért azon, hogy nem szerelmes

nem érzi a filmekben mutatott rózsaszín ködös állapotot? vagy nem vonzódik úgy hozzá? esetleg a szeretet nem elég mély?

2020. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szerelmes viszont szeret téged... biztonságban érzi magát melletted ismer téged gondolom akkor vonzodik a testedhez és a személyiségedhez is...! nem tom nekem is ez bőven elég sőt én ezt definiálom szerelemnek persze ez én vagyok... hogy akivel qurv jól meg vagyok meg testre is nagyon izgat... szerintem ez még jobb is mivel a szerelem az ugye egy idő után szépen lehűl!
2020. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A férfi kétszer volt nagyon szerelmes aztán jó nagy pofon volt mindegyik ott tudta H szerelmes. Azóta nem.
2020. jan. 14. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudatos. Jó veled, szeret, de nem szerelemmel. El tudja képzelni az életét melletted. Nem hisz abban, hogy valaha is szerelmes tudna lenni még bárkibe is, abban meg végképp nem, hogy viszonzottan. Ezzel csak az a gond, hogy de igen, lesz és lehet, hogy már későn. Én is éreztem ezt, mert mindig viszonzatlanul voltam szerelmes és mindig azt hittem, hogy többé már nem is leszek.
2020. jan. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!