Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetséges a folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges a folytatás?

Figyelt kérdés

Összeszorult torokkal írom ezeket a szavakat mert patakokban tudna folyni a könnyem....

Nem akar engem ez a lány de őrülten szerelmes vagyok belé... Sokat beszélgettünk régen de mostanában akadozik köztünk a kommunikáció. Sokszor csak csendben nézünk előre. Én elkezdtem eltávolodni tőle, nem is nagyon beszélek vele és ez bántja. De akkor miért nem tudunk úgy nevetni meg tartalmasan beszélgetni mint régen azt nem értem... Mostanában pár dolgot mesélt magáról olyan bensőséges hangvételű dolgokat, mintha elkezdett volna megnyílni de mégis egyre kevesebbet beszélünk. Ha meg tényleg egyáltalán nem érdekel engem az mélyen érinti... De akkor miért nem haladunk valamerre?

Mi lehet ebből? Fogalmam sincs...


2020. jan. 14. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés az infó!


- Korotok?

- Lóvé?

- Ismeretség jellege?

- Szinglik vagytok?

- ...

2020. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

31/27

Lóvé hogy jön ide?

Szinglik vagyunk

2020. jan. 14. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Szerintem nem tudja mit akar és ennyi.

2020. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!