Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szexből szerelem? Lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexből szerelem? Lehetséges ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már fél éve lassan ismerek. Kezdetben elég sok időt töltöttünk együtt, ebédeltünk, beszélgettünk élőben órákon át, mindig kereste a társaságomat, próbált finoman hozzám érni, játszottunk is elég sűrűn együtt. A viszonyunk tökéletes volt olyan szempontból hogy iszonyat udvarias és előzekeny velem, bármilyen problémám volt számíthattam rá, azon ritka ember az életemben akivel a hasonló nézetek miatt remekül tudtam -beszélgetni és aki nem zárkózott el soha a mély témák elől sem. Csak ugye teltek a hónapok én meg egyszerűen nem vettem észre, hogy olyan nem barátiak az érzéseim felé. A környezetünk biztos volt benne hogy szerelmes belém. Azonban a jó viszonyunkból egyszer csak flörtölés lett. Abba a hibába estünk hogy nem beszéltük meg hogy ki mit szeretne ezzel az egésszel kezdeni. És egyszerűen csak úgy alakult hogy lefeküdtünk. A szex az nagyon jó volt. És őszintén szólva... olyan ez a srác mintha nekem lenne kitalálva. Ugyanazok a céljaink az életben... eléggé nehéz eset vagyok, de nála jobban ember nem kezelte még a problémáimat. Úgy érzem hogy minden adott lenne ahhoz hogy ez tartós kapcsolatként megállja a helyét.

A gond az hogy elmondtam hogy én nem csak szexelni szeretnék vele. Ő viszont eléggé sok nem túl helytálló érvvel támasztotta alá azt hogy ez miért nem jó ötlet. Úgy éreztem hogy konkrétan erőlködve keresi az ilyen sablon dolgokat, hogy szerinte ő nem olyan srác akire nekem szükségem van... meg ilyesmik.

Egy darabig nem nagyon beszéltünk de mostanában elkezdett megint javulni a viszonyunk. Ami azzal jár, hogy nem lenne ellenére ha megismételnénk a szexet, csak ugye ő ezt érzelmek nélkül szeretné.

A vonzalom adott, egymás társaságának az élvezése is megvan.

És nem tudom igazából hogy van e ennek bármi esélye hogy ebben a szituációban ráébredjen arra hogy ez működne.

Barátnőm azt mondta hogy szerinte megijedt mert hogy nem egy helyes pasi és hogy mit akarhat tőle egy olyan lány aki jobban néz ki. De én nem hiszem hogy ez lenne a háttérben.

Akik ismernek mind a kettőnket élőben ők pedig ugye tudták hogy ez lesz a vége mert elvileg annyira látszott ez rajtunk. Csak ők azt is feltételezték hogy össze is fogunk jönni.



2020. jan. 15. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Blablabla, szexeltetek, te beleszerettél, ő nem beléd. A századszor olvasott sablonszöveg: Nem, nem fogtok összejönni. Ő szexet akar, te szerelmes vagy. Ennyi.
2020. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Én vagyok az élő példa, hogy lehet. Pedig mi 2,5 évig csak szexeltünk! Kérdező, esély mindig van rá!

L

2020. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha neked az jó, hogy a reménykedésed és az illúzióid miatt tönkreteszed magad, akkor csak csináld. Emberünk szólt: nem kíváncsi rád, mint barátnő, csak dugni akar. Ha neked ez oké, akkor csináld, de ne sírjon a szád, ha nem az lesz amit te csak elképzeltél, de soha, senki nem mondta, hogy lehetséges.


Amúgy ha annyira beléd akart volna zúgni és annyira azt látná, hogy passzoltok, elég lett volna az első kör is. Vagy egy beszélgetés, hogy átértékelje. Ez nem történt meg. Most csak használ és szólt is, hogy csak használni fog.


Nem kell agysebésznek lenni, hogy levond a következtetéseket.

2020. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze biztos megijedt az érzéseitől. :) Nem, sajnos úgy ahogy az egyes írja te akarsz többet ő csak szexet akar tőled. Olyan nincs hogy minden klappol, egymásnak teremtettetek titeket, oda van érted, szerelmes de mégsem akar veled összejönni?
2020. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor asszem elengedem a témát mert tényleg csak nekem lenne rosszabb ha szexelnénk még és mégjobban bele szeretnék reménytelenül.
2020. jan. 15. 11:52
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Hasonlóan vagyok most egy nővel. Ha ő jelentené ki hogy nagyon belém szeretett, én oda vissza lennék! Mert én is nagyon-nagyon meg kedveltem őt! Simán kezdenék vele komoly kapcsolatba! De jelenleg ez a helyzet nem áll fent....

Nálatok az a szitu amit írtak is hogy csak szexet akar.

Még annyit fűznék hozzá hogy ezekután lehet képes lessz hazudni csakhogy újra megkapjon. Ez már így elég nehéz eset lesz. Jobb ha külön válnak útjaitok...

2020. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk úgy indult, hogy csak szex. Előtte amolyan barátok voltunk, jó ismerősök, jókat dumáltunk. Ő nem is volt független. Megbeszéltük, hogy nem akarunk semmit a másiktól, és ha lesz valaki olyan kilátásban, akitől igen, vége a szexnek harag nélkül. Heti 3-4 tali és néhány hónap után mondta, hogy belém szeretett, és ha hajlandó vagyok vele élni, szakít az akkori párjával.

18 éve a férjem.

2020. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem akar máshogy veled lenni, ennyi a lényeg. Hiába akarod győzködni, te vagy csak beleesve. Keress normális pasit.
2020. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Szexelni akar. Te meg amilyen buta naív vagy, úgyis lefekszel vele megint...
2020. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, magyarázhatod, hogy ilyen nagy vonzódás, olyan kedves stb., persze, hogy az, van szex, de ennyit akar és meg is mondta. Arról, hogy te bele vagy esve, hagyod magad meg él is vele, az egy másik dolog.

Hány évesek vagytok? A barátok meg végképp tök 8, hogy mit mondanak.

2020. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!