Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Már hat éve vagyok együtt a barátommal, és nagyon jól megvagyunk. (Ő az első barátom.) Sosem veszekszünk, támogatjuk egymást, jól érezzük magunkat együtt stb. Tudom, hogy ő nagyon szeret, már tervezi a közös házat, jövőt, és nagyon szeretné ha összeköltöznénk. Én viszont nem szeretnék. Nem szeretném férjemnek se, közös gyerekeket se akarok. Nem tudom megindokolni miért. Valami többre vágyok, arra, hogy biztosan tudjam, érezzem, ő az igaz szerelmem. De nem tudom létezik-e ilyen egyáltalán... Tudom, hogy nagyon nehéz olyan társat találni, mint amilyen nekem ő, de valahogy mégsem az igazi. Nekem vannak lehetetlen elvárásaim?

2020. jan. 15. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt éreztem az én első kapcsolatomban is, ami négy és fél évig tartott. Szerettem, de valahogy a negyedik évben már éreztem, hogy nem ő lesz életem párja. Valaki elvan egy életet is ilyen állapotban, én külön folytattam tovább utamat és nem bántam meg.

Ha tényleg úgy érzed, hogy ő nem az az ember, akivel le akarod élni az életed, akkor felesleges egymás idejét rabolni.

2020. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szerelem nem tart örökké. Szeretet és tisztelet veszi át a helyét.

Látom nálad is megjött a kapuzárási pánik. Ott a minden szempontból hibátlan párod, de neked több kell. Furdalja az oldaladat a kíváncsiság, hogy talán jobbat is kaphatnál nála.

Rossz, hogy nem volt több kapcsolatod, mert így tényleg nincs mire alapoznod más fiúk terén.

2020. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!