Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Előfordulhat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordulhat, hogy egy lány kezdetben semlegesen érez a fiú iránt, de a fiú nagynehezen elhívja randizni, a lány ad egy esélyt, megismerkednek, és elkezd vonzodni a lány a fiúhoz, vagy szerelmes lesz stb?

Figyelt kérdés
Lehet belőle hosszútávú kapcsolat? Vagy ha nincs meg azonnal , hogy bejön a lánynak a fiú, akkor off is egyből? 20/f

2020. jan. 15. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Előfordulhat.
2020. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha a lány nem érez semmit akkor nincs olyan h esélyt ad
2020. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Van esély.

Ha a lány úgy gondolja hogy nincs meg a szikra, akkor tuti hogy el fogja utasítani...

2020. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy pasi iránt semleges vagyok elsőre és semmit nem vált ki belőlem akkor van annyi tapasztalatom már, hogy tudjam: később sem fog. Az a fajta vagyok aki kétszer volt szerelmes 30 év alatt, mindkettő azonnal az első találkozásnál óriási szikrákat vetett. Aki nem érdekelt annyira abba később sem szerettem bele. Persze így is együtt lehet lenni ha valaki annyira elkeseredett de nem érdemes.
2020. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha az élet egy Hollywoodi film akkor igen
2020. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondd el, légyszi, mit gondolsz amögé, hogy "esélyt ad"? Mert egy nő nem vizsgabizottság, teljesen műfajidegen ide ez a szó.

Meg akkor már az is, hogy "bejön".

Mert valami egészen idegenül értelmezed ezt a kérdést.

Hány éves vagy?

2020. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem szoktam “eselyt adni” olyan sracoknak, akik irant abszolut semmi vonzodast, kivancsisagot nem erzek. Ha valakivel elmegyek randizni, minimum vonzalom van. Nem mondom, hogy en vagyok a legelfoglaltabb ember a vilagon, de annyira azert nem szoktam unatkozni, hogy csak ugy randikra jarkaljak sracokkal, mert nincs jobb dolgom.
2020. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megeshet, bár személyfüggő szerintem.
2020. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 éve ismertük egymást, ő volt a jófej srác, aki mindig ott volt, mikor hobbi miatt találkoztunk, de ennyi. Aztán elkezdtünk beszélgetni és wow 😄 2 hét múlva összejöttünk, 16 éve. A legfantasztikusabb férfi, apa, férj és társ, akit csak el tudnék képzelni.
2020. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!