Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek itt már van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt már van valami, vagy csak ennyire barátságos?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú kollegámmal 3 hónapja ismerjük egymást. Az ünnepek óta valamiért változott a dolog, sokkal törődőbb lett, nagyon figyelmes lett velem. Nagyon szívügyének veszi, hogy melóban jó kedvem legyen. Ma rossz napom volt és mindenki előtt megölelt..... megsimizte a hátam és mosolygott rám. Nagyon bizalmas lett velem, sok dolgot elárult magáról a héten.

TUDOM, hogy egyszerűbb lenne megkérdezni, meg randevúzni meg hogy NEKEM KELL TUDNI hiszen én ismerem😆, de fiúk/férfiak! Ti viselkednétek így valakivel 3 hónap után? Más kollegával is közvetlen szerintem, de hozzám mintha máshogy állna... nem tudom.

Elkezdtem érezni iránta valamit, és nem akarom hogy rámenjen a barátság, ezért nem akarom még elmondani neki, hogy nagyon bejön.

22/L , 27/F


2020. jan. 15. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tudakold meg valahogy, mert a végén még elszalasztod :) én majdnem így jártam!

20L

2020. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne problémázz annyit, ahogy egy bölcs ember mondta, "Az élet élet - éljed!" :)


adva van egy heteroszexuális lány, meg egy heteroszexuális fiú, egyik se néma, közös az anyanyelvük, és egyik sem kannibál.

Nagy baj nem lehet...

merj szerelmes lenni, bizakodni, és ne tartson vissza, hogy a csalódás is benne van a pakliban. Az mindig benne lesz, amig csak élsz...


:)

Sok sikert! :)


27N

2020. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű, hogy vonzódik hozzád

adjál neki lehetőséget, hogy elhívjon valahova; pl.: "nem tudom még mit csináljak most hétvégén, nincs semmi programom, pedig nem szeretnék otthon ülni"


ha akar valamit és nem teljesen nyuszi (a fentiek alapján nem az), akkor erre vagy ilyesmire harapni fog

2020. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jókat írtak.
2020. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!