Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az érintkezés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érintkezés, átölelés már biztos vonzalom jele, vagy még mindig baráti ismerkedés/közvetlenség?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ember és helyzetfüggő.
2020. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól füg hol és hogyan érint, hol és hogyan ölel.
2020. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy közvetlen típusú embernek se az érintés, se az ölelés nem jelent vonzalmat, természetes velejárója a kommunikációnak. Neked kellene ismerned, hogy ő is ilyen típus-e.
2020. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha én is megérintem vagy megsimíyom a karját a személynek ha összefutunk és kedvelem öt... Nök férfiak egyaránt.. de én ilyen tipus vagyok. Nem hiszem hogy eddig zavart volna valakit és sosem húzódtak el.. de tudom cannak olyanok akik nem szeretik az effajta személyi zónába beavatkozást cagy testi érintést.
2020. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. A barátaimat, közeli haverokat is megölelem.
2020. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!