Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a társaságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a társaságon belüli szerelemről? Lehetne még bármi esélyem?

Figyelt kérdés
Koleszba bekerültem egy társaságba, majd később egy bizonyos csaj is, akiről szó lesz. Kb félév alatt elég közel kerültünk egymáshoz, szerelmes is lettem bele, és ő is belém, de amikor mondtam neki, hogy többet szeretnék, ő azzal ejtett, hogyha szakítanánk akkor a gang miattunk esne szét. Azóta nem beszéltünk róla, de nem haragszik rám, és én se rá mert valamilyen szinten igaza van, de nehezen tudom elfogadni.

#szerelem #Párkapcsolati probléma Társaság
2020. jan. 16. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Esett már szét baráti köröm ilyen miatt. Viszont sokan így jöttek össze a mostani párjukkal (azóta sok esetben házastársukkal) az egyetemen. Igazából szerintem ha ez egy megfontolt döntés, akkor jól is elsülhet. Nyilván ehhez éretten kell választani és ha nem úgy sülne el, azt is éretten kezelni, ami sokszor nehéz. Az említett baráti körben például az egyik házibuli alkalmával smároltak össze és ugrottak bele a dolgok közepébe, mindannyian láttuk kívülről, hogy ez a kapcsolat egyszerűen abszurd és csak az tartja össze, hogy akartak kapcsolatot, nem az, hogy akarták egymást vagy passzoltak volna egymáshoz. Nekem is okkal volt csak nem túl közeli barátom a pár férfi tagja...


Kicsit rizikós, de ha kiismeritek egymást normálisan és úgy adtok neki egy esélyt, akkor szerintem nincs ezzel baj. Csak tényleg ne az legyen, hogy ha úgy adódik, hogy a szakításnak meg a hisztinek a többiek és a közösség issza meg a levét...

2020. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!