Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ezek szerint érzései vannak a másik iránt?

Figyelt kérdés

Ha valaki szexbarátságot ajánl , es gondolkodom hogy elfogadjam e , nekem nincs partnerem, de úgy tudom , hogy van egy csaj, aki szintén nem hivatalos baratnöje es rendszeresen találkozgatik vele, szinte mindennap

Szerintem ezek szerint minimum nem indiferens neki a csaj , es lehetnek érzései iránta ,mert kb nègy hónapja összejárnak (megtudtam)

De a csajjal is szexkapcsolatnak indult nem hülyitette , de ha ennyire jár oda akkor csak megfogta a csaj valamilyen szinten .



2020. jan. 16. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát ti férfiak , mit érezhet körulbelul ?
2020. jan. 16. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem közömbös iránta.
2020. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán értem minek magyarázol bele érzelmeket. Jó vele a szex, tehát rendszeresen összejárnak, miért beszélsz arról, hogy ez bármi több? Erről szólnak a szexkapcsolatok, nem arról, hogy 3 alkalom és vége..
2020. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen 2 es , nem közömbös , es ez mit takar ? Hogy szerelmes es nem tud róla, vagy szereti ?
2020. jan. 16. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Minimális érzelem biztos van, ezt nem lehet csinálni érzelemmentesen!
2020. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy őszintén: te részedről van különbség? Mindegy, hogy a másik, harmadik stb. nő iránt mit érez. Te ugyanúgy csak a sokadik leszel a sorban, és ki tudja, mit nyalsz le róla, ha a farkát a szádba veszed. Sokat elárul rólad, ha ebben a sokszögben egyedül az zavar, hogy mi van, ha szerelmes. Ne aggódj, beléd sose lesz szerelmes, különben nem a sokadiknak akar beszervezni.
2020. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nyilvánvalóan alkalmatlan vagy lelkileg az ilyen fajta viszonyokra, úgyhogy inkább ne menj bele, mert nagyon hamar sérülni fogsz.
2020. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, beléd sem szerelmes, mert akkor a barátnője lennél, akit felvállal. A szex az csak szex.
2020. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De a masikba szerelmes?
2020. jan. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!