Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, megtudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megtudnátok szeretni egy olyan fiút aki nincs tele önbizalommal, és nem beszél sokat?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdezem mert nekem még nem volt barátnőm. Tuti hogy az az oka, hogy nincs sok önbizalmam, nem beszélek sokat, meg egy kicsit zárkózott, és nem annyira szeretek társaságban lenni. Tehát introvertált vagyok, jól el vagyok egyedül is, de azért örülnék egy lánynak akivel szeretjük egymást.

Egy ilyen fiút meg tudnátok szeretni?

Tudom hogy a legtöbb lány utálja az ilyen fiút, de van aki nem?

Neten van esélyem barátnőt találni?


2020. jan. 16. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha korban megfelel, esetleg.
2020. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megismered a lányt már több önbizalmad lesz és még az is lehet hogy túl sokat fogsz beszélni.
2020. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Egy férfinak majdnem minden területen 100%osan kell teljesítenie ahhoz, hogy legyen barátnője. Kis túlzással nem is embernek, hanem földönkívüli Istennek kell lennie.
2020. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!