Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy beleszeretett egy idős férfiba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát,hogy beleszeretett egy idős férfiba és nem érezte,hogy vágyna vele egykorba levő férfihoz majd később mégis belépett az életébe egy vele egykorú?

S ha volt már valaki hasonló vagy ilyen helyzetben sikerült e a fiatalabbnak elfelejtetni az idősebbet?



2020. jan. 16. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Korok nélkül ez elég homályos.
2020. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Engem az idősebb pasik sokáig vonzottak, de tudtam hogy ennek nincs valós folytatása.

Akik nekem bejöttek nagyjából 30-40 év közöttiek voltak, én pedig még kiskorú.

Végül elkezdtem huszon évesekkel ismerkedni.

Egy véletlen folytán találkoztam egy sráccal, aki 21 éves jelenleg és eltudnék vele képzelni egy kapcsolatot, illetve jó úton járunk.

18/L

2020. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Kiskamasz korom óta az idősebb férfiak tetszettek. Nekem is a 30-40 körüliek. Majd később randizgattam saját korosztályommal is. Sajnos szerelem is kialakult velem egykorú pasival, de csalódtam benne.


Jelenlegi élettársam idősebb nálam 12 évvel, de nem bántam meg, mert ő sokkal érettebb gondolkodású, megbízhatóbb, mint a fiatalabb férfiak.

2020. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Én együtt voltam 3 évig egy nálam 32 évvel idősebb férfival, a korkülönbség miatt mentünk szét,de hihetetlenül szerettük egymást. Utána ott egy velem egykorú barátom de belé nem voltam szerelmes, lehet hogy csak be akartam bizonyítani magamnak hogy nem csak az idősebb férfiak tetszenek. Mostani barátom 5 évvel idősebb, jól kijövünk és szeretjük egymást. Az első szerelem volt a legerősebb, de ugye az amiatt is mert az első volt, meg akkor nagyon fiatal voltam még. De a jelenlegi párommal hosszu távra tervezünk és már nem gondolok az első baratomra
2020. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39 éves ffi vagyok, nekem egy most 21 éves lány "csapja a szelet" már 4 éve, de csak barátként tekintek rá. Nagyon csinos, szép, de nem több. 17 éves volt amikor észrevettem, hogy érdeklődik irántam, akkor voltam én 35, de folyamatosan voltak barátnőim, meg nem is szerettem volna ilyen korkülönbséggel belemenni bármilyen dologba, nem lett köztünk semmi, de a mai napig érzem ,hogy nem rajta múlik, hogy ne legyen több belőle :). Bocs, h férfiként írtam a kérdésedhez Kérdező, de gondoltam leírom én is:)
2020. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3-as: Véleményem szerint a 12 év korkülönbség pont ideális amennyiben a nő a fiatalabb. Azért gondolom így,mert egyébként is a ferfinak kell határozottabbnak és dominánsabbnak lennie,a nő pedig minnél fiatalabb annál ártatlanabb és így helyén lehetnek a viszonyok és kiegészíthetik egymást. :)


#4-es: az a 32 év elég húzós. Gondolom egész fiatal lehettél pluszban.


#5-ös: Semmi baj,hogy írtál,sőt. A másik oldal véleménye is érdekel csak ezt nem írtam a kérdéshez. Megmondom őszintén az 18 korkülönbség nem is vészes ahhoz képest,hogy van ugye itt feljebb akinek 32 év volt illetve én egy nálam 25 évnél idősebb iránt táplálok érzelmeket. Viszont ez megint bonyolult hiszen sokan érettebbek a koruknál mint pl. én,az már viszont más kérdés,hogy van e annyira érett a fiatalabb személy ahhoz az idősebb személyhez aki irányába érez. Az is kérdés,hogy vajon a két fél között valóban van e valami elemi hasonlóság vagy csak a fiatalabbik éretlen képzelgéséről van szó. S persze megértem,hogy nem nyitsz affelé a 18 éves lány felé,valószínűleg és feltehetően éretlen még te pedig ezt látod. :)


Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!