Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem alakult tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alakult tovább soha? 23/L

Figyelt kérdés

Sziasztok, abban szeretnék segítséget kérni hogy ez miért van,hogy van egy srác akivel 5 éve barátok vagyunk 25F, randiztunk de megbeszéltük,hogy maradjunk csak barátok. De ez alatt az 5 év alatt nagyon erős a szexuális fusztráltság van közöttünk és ezt mindenki tudja és érzi is a baráti társaságunkban. Azonban igen az évek alatt jártunk el többször is együtt bulizni és jó párszor csókoloztunk,de sose fajult tovább a dolog. Én is bejövök neki én nekem is ő mégse halad sehova se a dolog. Ez miért lehet? Miért csak alkalmanként ha úgy adódik a szituáció akkor esünk egymásnak? Mit akar tőlem? 5 éve nem volt neki kapcsolata csak úgy mondom, nekem ez idő alatt persze voltak hosszabb kapcsolataim is.

Help.



2020. jan. 17. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"randiztunk de megbeszéltük,hogy maradjunk csak barátok"

Akkor nem beszéltétek meg, hogy miért? Gondolom, ő mondta ezt, te meg elfogadtad, pedig te el tudnál képzelni vele kapcsolatot.

2020. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert nem mer egyikőtök se lépni, vagy kezdeményezni. Mondjuk valami randiféleség? És ott megbeszélni?
2020. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
5 év alatt nem lehettek hosszabb kapcsolataid, pláne nem több. Egy hosszabb kapcsolat majdnem 5 éves. Hacsak nem tudod magad klónozni, ilyet nem lehet ennyi idő alatt többet is.
2020. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mégsem jössz be neki eléggé, nekem is volt ilyen csaj aki szimpatikus volt, szexre okés is lett volna . De tudtam hogy hosszabb távon(a kezdeti fellángolás után) nem működne a kapcsolat. Kihasználni , csak szexre használni meg nem akartam....

Lehet ő is ezt érzi.

2020. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak. Fiatalok voltunk,nem nagyon zavart,hogy így alakult.


A 2. Válaszadó, nem gyakran vagyunk kettesben, ha meg igen akkor is kellemetlennek találok egy ilyen témát felhozni.


3. Volt egy 1,5 éves kapcsolatom meg egy 1 éves az én koromban sajnos ezt már hosszabb kapcsolatnak mondják.

2020. jan. 17. 12:07
 6/16 anonim ***** válasza:

#3

Ami nem hetekben, hónapokban mérhető, hanem eléri az 1 évet, azt lehet hosszabbnak nevezni egész nyugodtan.

2020. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélitek meg? Én nem várnék ilyen sokat egy pasira.
2020. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát ha csak részegen keveredtek egymásba, akkor az az3rt nem olyab nagy szó, úgy random embereknis akik amúgy nem.


szerintem az is lehet, hogy valami szexuális, vagy érzelmi s3rülése van. és nem szeretné ezt veled arra elvinni akivel egy társaságban vagytok. kicsi az esély rá de nem kizárt. de a legvalószínűbb az, hogy nem túl erős ez a vonzalom köztetek csak így picit ott van.

2020. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyszer menj át hozzá és vesd rá magad, ez beszokott jönni.
2020. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Komolyan nem érted?

A srácot 5 éve ismered és ebben az időben nem volt kapcsolata. 25 éves most, könnyen lehet, hogy előtte nem volt még szexuális élete. Aztán bejöttél te a képbe, akibe beleszeretett és nem tudott más felé nyitni. Nálad meg nem volt elég bátor, hogy tovább vigye, mert még nem csinált ilyet.

Ha tetszik a srác, akkor kezdeményezzél te.

2020. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!