Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ha ti igazán szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ti igazán szerettek valakit, akkor igaz, hogy akármilyen bomba nő jöhet nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam és mindig attól félek, ha jön egy nálam jobb nő, akkor elhagynak.


Akkor is a szeretett nő mellett maradtok, ha nem olyan bombanő?


2020. jan. 17. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minden férfira érvényes használati utasítás. Általában az mondható, hogy minél erősebb egy kapcsolat, annál kisebb a félrelépés esélye. A konkrét esély viszont egyénenként nagyban különbözik.
2020. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk volt már olyan, hogy egy esküvőn az egyik vendég nagyon illetlen ruhában jelent meg, konkrétan a feneke alja kilátszott a ruhából, nyilván rettentően csinos volt, szép kerek popsival. A párom egész este nem tudta levenni róla a szemét, pedig látta, hogy látom mit művel, 5 év alatt akkor az egyszer éreztem azt, hogy azzal a nővel képes lenne megcsalni, ha lenne rá alkalma.
2020. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg, hogy nőkènt válaszoljak a kérdésedre.

Az a férfi, aki szerelmes lesz beléd, (ha más nőt meg is fog közben nézni), úgyis csak te fogod érdekelni. Érzelmileg hozzád fog kötődni.

2020. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

#2 Azért az kemény, ha valaki esküvőre egy szál p*csában megy el....

Kiakasztó az ilyen.

2020. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez most olyan kérdés hogy nincs értelme kérdezni. Itt csak az van amit te gondolsz a te nézőpontod. Ha te azt gondolod hogy minden pasi otthagy téged mert nem vagy szerethető azt is fogod látni a külvilágban mert ez a hited, ez a nézőpontod róla és ez is fog beigazolódni. Tedd rendbe az önbizalmad, a tévhiteid a nézőpontjaid és valami más lesz az igazad és az is lesz. :)
2020. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

MÁS, 2 különböző dolog a szerelem és a szex.


Szerethetem a párom attól, hogy mással élem meg a testiséget.

2020. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk férfiaknál a szex, az szex; a szerelem meg szerelem. Szerencsés helyzetben a kettő egybeesik.


A férfiak nagyrésze egyébként a KÖVETKEZMÉNYEK miatt nem lép félre.

"jó lenne meghúzni azt a dögös, kerekseggű Timit, de azért annyit nem ér, hogy boruljon a stabil kapcsolatom, és mindent kezdjek elölről."

2020. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Magyarul a legtöbb férfinak belefer a megcsalas. Kérdés hogy akkor ez miféle tisztelet és szeretet a nő iránt.

A ferfiak emiatti gondolkodása és hozzaallasa miatt kezdek megundorodni a férfi nemtől! Nem bízom egyikben sem, hiába magyarázzák bármivel, hogy miért működnek így, és hogy nekem miért kellene ezt megertenem. Ezen nincs mit megerteni. Az meg végképp szomorú, hogy csak félelemből nem léptek félre, mert ez így nem igazi hűség és nem az igazi arcotok.

2020. jan. 17. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ne így állj hozzá!

Úgysem az összes férfiben kell megbíznod, csak egyben!

2020. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, nem én csinálom az időjárást, én csak jelentem. De ne legyél már naiv, szerinted a férfiak, akik biológiailag is arra vannak programozva, hogy minél több nőt megtermékenyítsenek, nem fognak más nőt kívánni több év kizárólagosság után?


Az meg, hogy a következmények miatt nem lépnek félre, inkább erény. Túl sok nekik a kapcsolat szexen kívüli hozadéka, amit nem akarnak kockáztatni.


A másik meg, hogy az átlagférfinak azért nincs sok lehetősége normál kapcsolatra sem, nemhogy még szeretőt találni!


De azért annyira ne legyél már buta, hogy elhiszed, hogy a Józsi bácsi 30 év házasság után is inkább még a Juli nénit teperné le jobban, nem pedig egy fiatal dögös vöröst!

2020. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!