Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakitanatok emiatt? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok emiatt? Mert nekem komolyan megfordult a fejembe.

Figyelt kérdés

A felnott parkapcsolat temaba tettem a kerdest, bar picit gyerkes lesz. Nagyon regota van egy vastagabb, a4-es fuzetem, nem tudom, minek nevezzem, naplonak vagy fogalmam sincs. Abba ragasztgattam par fotot kinyomtatva, listat irtam bele dolgokrol, amiket szeretek es boldogga tesznek. Benne van az elso bulibol szarmazo karszalagom, szinhaz es mozijegyek, tehat egy csomo emlek. Es van benne, vagyis volt egy cetli, amire a regi baratom irta ra, hogy szeret.

Ezt a fuzetet mar nem vezetem, nem ragasztok bele semmit, gimis koromba tettem utoljara, de neha szeretem visszaolvasni, sokat jelent, sok emlekem van benne. A baratom most megnezte, ami nem baj, mert nem volt titok, bar mar jarunk ket eve, es most fedezte fel benne a szeretlekes cetlit. Tokre kibukott, mondta, hogy vegyem ki belole vagy kiveszi o, de mondtam, hogy nem tudom kiszedni, csak kitepni, de nyilvan nem tepem szet a fuzetem, hat megtette o, de szo szerint.

Es ez barmilyen gyerkes, nagyon sok mindenem benne volt, a kepek egy resze alapbol nincs meg a telefonomon, az az egy nyomtatott volt valamennyibol, meg ugyamugy. Elgondolkodtam, hogy oke, szakitok vele, es nem pont a fuzet miatt, bar az is borzalmasan faj, hanem emiatt a viselkedes miatt. Sosem kerult szoba az exem, talan a nevet sem tudja, es egy szaros cetli miatt olyan ideges lett meg feltekeny, pedig azt meg akkor tettem bele, mikor jartunk. Egyszeruen nem tudom hova tenni az egeszet. 22L



2020. jan. 17. 17:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Szakítanék, mert ez mocskos dolog volt.
2020. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
64%

Megbántott nagyon az tény, legyél picit türelemmel, ha nem tudod elengedni a témát, akkor talán jobb szakítani.

Sokat elárul a jelleméről, gondolkozz el.

2020. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
12%
Hát én inkább megbeszélném vele. Azért ezért nem szakítanék. 18L
2020. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal kivágtam volna.
2020. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Apróságnak tűnik, de mindent elárul a jelleméről és arról, hogy mennyire nem tisztel és mennyire nem bízik benned. Én szakítanék, egy ilyen emberért nem kár.
2020. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
10%
Neki sem lesz kár egy olyan nőért, aki az exe cetlijeit őrizgeti. Kiváncsi vagyok asszonyka mekkora hisztit csapott volna fordított helyzetben.:))
2020. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Hellmano ***** válasza:
92%
Tipikus birtokló ember fajta az ilyenektől jobb távoltartani magad, talán nem is baj ez az eset, mert így felszínre tört az igazi énje. Nem a papír miatt, de a viselkedése miatt azonnal elgondolkodtam volna erősen, ha emiatt ekkora cirkuszt rendezett mi lenne más esetben és szakítottam volna!
2020. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%
"Neki sem lesz kár egy olyan nőért, aki az exe cetlijeit őrizgeti." Bocs, de téged minősít, ha felnőttként egy kamaszkori emlékre képes vagy féltékenykedni.
2020. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

*gyerekes, ketszer is rosszul irtam.

En probaltam megbeszelni vele, ket napja tortent amugy. Szettepte, meg kioktatott, hogy ez egy kapcsolatban nem okes, nyugodtan tartogassam az emlekeimet, de akkor tegyem felre (marmint a masik kapcsolatbol szarmazo emlekeimet), mert most vele jarok, es milyen dolog ez.. Aztan elviharzott, este felhivtam, hogy nyugodt e, beszeljunk errol, mondtam, hogy hagyjuk a fuzetes dolgot, es felcsattant, hogy nehogy meg en bocsassak meg neki ezek utan, inkabb majd TALAN o fog nekem. Kinevettem es leraktam. Azota nem keresett, gondolom nekem kene ot. Valoszinuleg nem latta meg ket ev alatt a cetlit, ami amugy egy ilyen konyvjezos, szines, tapados cetli, biztos mindenki ismeri, tehat egy fecni, egy apro valami. De ez a viselkedes.. Nem vagyunk mi, en meg biztosan nem-ilyen balhezos, szakitunk osszejovunk felek, es nem is tudom mire velni ezt egyaltalan.

2020. jan. 17. 17:57
 10/45 Rockarc ***** válasza:
95%

Szep kis problema megoldasi metodikaja van. Az autodat is szetveri, mert nem tetszik a szine? Vagy dohanyzoasztalt, mert tul alacsony? Idegbeteg allatokkal nem kell foglalkozni. Nem a fuzet miatt szakits vele, hanem a viselkedese miatt. Ez kb a naci konyvegeto mentalitas, azok pedig nem voltak jo emberek. Bar ok azt hittek magukrol. Nem is ertem, hogyan tudta ezt rejtegetni elotted 2 evig. Nem volt semmi elojele?


Mindenesetre az, hogy ez kiderult abbol a szempontbol jo, hogy tudod, hogy nem vele fogod leelni az eleted. Keress valaki mast.


43F

2020. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!