Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkívántam a fönököm és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam a fönököm és ő is engem. Mit csináljak? 19 évvel idősebb. Még nem volt köztünk semmi. De nagyon akarom őt csak tartok a következményektől. Kérdezzem meg hogy ugye nem fog kirúgni miatta?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha ügyes vagy, nem fog kirúgni, sőt, akár elő is léptethet.
2020. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Feküdj le vele. Másik állást szerintem könnyebb találni, mint olyat, akivel kölcsönösen megőrültök egymásért. Ne foglalkozz a 19 évvel és azzal se, hogy mások mit gondolnak. Egyedül akkor mondanám azt, hogy inkább ne, ha kiskorú gyerekei vannak.
2020. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

🤢Fúj. Fene a gusztudod.

Remélem csak a napi kamu.

2020. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekei, de elvált. Egyedül él. Utolsó sajnálom, hogy nem szereted a szexet :(
2020. jan. 19. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ostoba tyúk vagy?
2020. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Hajra
2020. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ettől miért ostoba valaki? Írd le, mert kíváncsi vagyok a véleményedre
2020. jan. 19. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ne hagyd ki, életed legizgalmasabb kalandja lehet. Nem hinném, hogy kirugna, meg felesleges is ilyeneket kérdezni, szerinted milyen választ kapnál? "De kifoglak" .... Egyébként is érett férfi, nem egy kamasz fiú akit, ha kidobsz bosszúból lejárat mindenfele.
2020. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

"Utolsó sajnálom, hogy nem szereted a szexet :("


Szeretem. Az apám vagy nagyapám korúval nem igazán megy.😱

Apakomplexus mond valamit?

2020. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom mi az apakomplexus. És ezért is tudom hogy ez nem az. Nagyon sokan rosszul értelmezik, semmi köze a szexualitáshoz. Olvass utána hiteles,tudományos oldalakon.
2020. jan. 20. 05:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!