Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejöttem a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ddani107 kérdése:

Szerintetek bejöttem a csajnak vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés
Pár napja egy telefonos szolgáltatóhoz kellett bemenjek a telefonom miatt. Ott egy nagyon szép, mosolygós lány volt az ügyintéző akihez kerültem. Elkérte a személyimet, és amikor nézte róla az adatokat akkor ilyeneket mondott hogy tök cuki vagyok rajta, meg hogy nem is nézek ki ennyi idősnek, meg nincs is köztünk olyan sok korkülönbség amúgy. Utána beszélgettünk még (mesélt a tesójáról meg ilyenekről) , tök rendes volt. Most nem vágom mi volt ez, bejöttem neki vagy csak ilyen rendes mindenkivel. Azóta ez az egész szituáció és a lány jár a fejemben.

2020. jan. 19. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza, és kérdezd meg, hogy hívják, vedd fel vele a kapcsolatot,... Stb.
2020. jan. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valamilyen ürüggyel menj vissza, vagy csak spontán soron kívül, és kérdezd meg mikor végez, mert utána vendéged egy kávéra.
2020. jan. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy csak szórakozott veled. Ha valóban tetszel egy lánynak, annak semmilyen látható jele nincs.
2020. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát, még akkor is, ha esetleg nemet mond, de a te lelked legalább megnyugszik és nem agyalsz rajta tovább.
2020. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!