Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy működik egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik egy fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor írni? Miről lehet beszélgetni? Milyen napja volt, miket csinált, és még? Eskü nem tudom. Ezer éve nem volt lány barátom. Fogalmam sincs miről fogunk ezentúl beszélni. Légyszi segítsetek.
2020. jan. 20. 07:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Nekem pl van egy 8 éves barátságom így. Mi sorozatokról, könyvekről beszélgetünk, egymás írásait értékeljük, ritkábban adunk egymásnak tanácsot dolgokban vagy beülünk valahova sörözni.


Mikor nem volt párom, többet lógtunk együtt, nyaraltunk együtt meg ilyenek, most inkább azt érzem helyesnek, ha ritkábban dumálunk, akkor is inkább hobbiról, meg hármasban vagy a többiekkel iszogatunk együtt valahol (a párom is jön ilyenkor).


Igazából olyan, mint egy azonos nemű barát vagy egy fiú tesó. Hasonló kapcsolatot az unokatesóimmal ápolok pl. De mi sosem csesztük el a kapcsolatot oda nem való dolgok belekavarásával (sosem volt köztünk semmi más).

2020. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha nekünk kell megmondani akkor az nem barátság csak kapcsolat.

A barátsàg laza, spontán.

2020. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ.

#2 Hát igen, ez eddig kapcsolat volt, csak a vizsgák miatt kell most neki idő. Addig nem akar kapcsolatot, viszont szívesen beszél velem és azt se akarja, hogy vége legyen.

2020. jan. 20. 08:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A szünet azt jelenti hogy vége a kapcsolatnak. Vagy már van másik pasi vagy ki van szemelve.

Minden esetben így van. Egy kapcsolat megértést érdemel nem szünetet.

2020. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Másik pasi biztos nincs. Ezt 100%ra merem mondani. Tényleg nem olyan lány, nem a rózsaszín köd beszél belőlem. Egyszerűen annyira maximalista a tanulásban és a sportban, hogy erre most nem tud időt szánni, mert így is szorong a suli miatt.
2020. jan. 20. 08:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Általában rosszul.
2020. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Felszabadultan lehet írni bàrmiről. Nekem a baráti társaságom nagyrésze fiúkból áll és ha mindnyájunknak van párja akkor is hülyéskedünk olyanokkal, hogy "teccessz tali?" és megbeszélünk bármit amit a barátok szoktak.

Szóval ugyanúgy kell bánni egy lánnyal mint egy fiú baráttal.

2020. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Most akkor barátságot vagy párkapcsolatot akartok?
2020. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatot akarunk. Csak mivel a lány most nagyon stresszel a továbbtanluás miatt, ezért kérte, hogy beszélgessünk, de most nem fér bele kapcsolat neki. Én meg már előtte is mondtam, hogy várni fogok rá, mert az elején is mondta, hogy neki sajnos most kevés ideje lesz. És ehhez tartom is magam. Nem tudnám megcsinálni vele azt, mint az előző palija, hogy ott hagyom a bajban.
2020. jan. 20. 17:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd magadra a bohócruhát, barátom.
2020. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!