Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek a baratja sose udvarol, es nem dícséri?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ilyen volt az exem, 3 évig bírtam..
2020. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Szükségét érzed a folyamatos dícséretnek? Kislány vagy még? Nem kell hogy udvaroljon, ez egy téves berögződés. Figyeljen, támogasson és legyen jelen ennyi pont elég.
2020. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Sosem élnék ilyen kapcsolatban. Ahol ezek megszűntek ott már mindig a legvégét járta a kapcsolatunk. Egy kapcsolatot nem lehet úgy fenntartani ha nulla energiát rak bele valaki. Ha meg szeretem a párom akkor magától jönnek a dícséretek hiszen büszke vagyok rá és jónak gondolom. Ahol ezek nincsenek meg ott csak azért van veled a másik, hogy legyen fix lyuk.
2020. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nem bírnám elviselni a hiányát hosszútávon. Egy férfi bókoljon, néha szólítson gyönyörűmnek, vagy szépségemnek. Jó a feneked/melled is tetszik, ha a helyzet úgy kívánja, de az nem annyira bensőséges, szívet melengető.

Én is szoktam dicsérni a párom, a férfiaknak is jól esik szerintem. Pl. Szexi a nézése, jóképű, puha a haja, jól áll a szakálla, tetszik a széles válla stb.

2020. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon utálom az ilyet, úgyhogy nekem nem 😃
2020. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem,engem nem kell,hogy dicsergessenek..tudom,hogy tokeletes vagyok.
2020. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelen.
2020. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen volt. Sőt, oké, hogy magától nem mondta, de mivel nem vállalt fel egy közegben, elkezdtem arra gondolni, hogy talán szégyell és akkor elbizonytalanodtam abban, hogy szerelmes-e belém és arra gondoltam, biztos hogy nem talál szépnek és azért szégyell. Akkor kezdtem el faggatni, hogy milyennek lát és elég lelombozó válaszokat adott: átlagos vagy, szerintem téged a legtöbb férfi átlagosnak lát, de az nem baj, mert én is átlagos vagyok. Nekem megfelelő vagy. Most az a bajod, hogy azt mondtam, hogy nekem tökéletesen megfelelsz? Jó, nem azt mondtam, hogy tökéletesen megfelelsz, de azt értettem alatta. Neked kék színű a szemed? (4 év után) Minek sminkeled magad, nekem attól nem leszel szebb. (Neki sminkeltem évekig, de végül leszoktam róla.) Minek veszel magassarkút? Nem, nem tetszik a Brigi, nem tudom honnan veszed. Most az a bajod, hogy jobban tetszel, mint a Brigi? Na, igen, a Kriszta, ő jó nő. De hát nála esélyem se lett volna. Nem szeretnék jó nőt, mert azokat félteni kell.

Mindez 10 év múlva, amikor rám hajtott egy pasi, akibe beleszerettem:

Annyira gyönyörű vagy! Istenem, milyen hülye vagyok, hogy itt van nekem ez A NŐ, és el fogom veszíteni. Te smink nélkül is gyönyörű vagy.

Hirtelen a legolcsóbb kóró muskátlik helyett hatalmas vörös rózsacsokrokat bírt küldözgetni a munkahelyemre, elvitt étterembe és nem fizettette ki velem a felét, és inkább fel se sorolom, mi mindent művelt, amíg le nem állítottam, mert kb. megőrültem tőle.

Feleslegesen erőlködött, mert imádtam éveken át és megbocsájtottam neki még azt is, hogy nem tudta a szemem színét, de egy dolgot, amikor nem állt mellém és erkölcsileg leszerepelt előttem, azt nem tudom elfelejteni és nem is akarom, azon nem segít semmilyen bók és semmilyen virág.

2020. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,összesen 17 év volt,plusz 2 gyerek. Többször is jeleztem,hogy gond van,de nem foglalkozott vele soha. Azóta sajnálja,hogy nulla energiát feccölt a kapcsolatba. Én viszont már mással boldog vagyok.
2020. jan. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Aki energia befektés alatt egymás tömjénezését érti egy kapcsolatban, az nagyon téved. (Kb.tini kategória.)


A bókolás pedig nem figyelmesség, üres bókokat bárki tud szórni minden érzelem nélkül. Sok nő itt hibázik, mert csak a fülének hisz, nem a szemének. Annak szavaz bizalmat aki nem biztos, hogy méltó rá.


Egy férfi ezernyi módon adhatja tudtodra, hogy kívánatosnak talál, fontos vagy neki, nagyra értékel megbízik benned anélkül hogy ezt konkrétan szóvá tenné.


A természetes nőnek nincs hiányérzete ettől, ellenben a nárcisztikus, alacsony önértékelésű nőnek elengedhetetlen a gyakori bókolás, a folyamatos visszaigazolás mert kizárólag ebből merít öntudatot.


Egy párkapcsolatban pont, hogy a melóssabb részét nem a szavakkal való zsonglőrködés jelenti, arra a szélhámos csajozógép is képes, hogy a hiúságodat legyezgesse.


Ha számíthatsz a párodra a bajban, a tettei a szeretetetet törődést tükrözik biztos lehetsz abban hogy a te embered.

2020. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!