Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megöli az érzéseimet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöli az érzéseimet? A lelkem egy részét?

Figyelt kérdés

A barátom elég sokszor kritizál, mindig terelgetni akarja a másikat meg irányítása alatt tartani mindent..


A folyamatos kritizálás miatt már agyban eljutottam előbb is arra hogy én így nem tudok élni de szívben nem.. sokszor vagyok rosszkedvű vagy kedvetlen, eltűnik a csillogás a szemembol úgy érzem ..


Ha tovább folytatja teljesen el fognak múlni az érzéseim irányába? Csak mert akkor könnyen ki tudnék lépni de így..nagyon nehéz. Mert fáj.


2020. jan. 20. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj minél hamarabb
2020. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban, ha az egyik fél szándékosan bántja a másikat (ez esetben verbálisan), az semmi jónak nem lesz az előszele
2020. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És még is meddig jó ez neked?


Ha ez jó és vele maradsz, akkor viseld el csendben.

2020. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minél tovább maradsz ebben a kapcsolatban, nem feltétlenül fognak elmúlni az érzéseid, ellenben jó eséllyel egyre kevesebb önbizalmad lesz, és még ennyire sem fogsz tudni kilépni ebből a kapcsolatból. És ha mégis, nagyon hosszú ideig fog tartani, míg ezeket a sebeket begyógyítod és feldolgozod.

Bármennyire nehéz és fáj, minél hamarabb lépsz ki, annál kevesebb fájdalomban lesz részed.

2020. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rockarc ***** válasza:

Disszonancia van az eszed es a szived kozott. Ha donteni kell, akkor a tudatossag legyen a mervado, mert ha a szived szerint dontesz es rosszul, akkor nagyon fogod verni a fejed a falba, hogy tudtad, hogy rossz lesz de megis meghoztad az eszervek ellen a dontest. Forditva ez nem all fenn, mert mindig ott lesznek a dontes mellett az ervek, amivel egyben tudod tartani magad es ki tudsz allni a korabbi dontesed mellett. Nok reszerol ez komoly kihivas, mert komoly erzelmi tulsulyban vannak az esetek tobbsegeben.


Koncentralj a tudatos dontesre, azt nem lehet megbanni es tukorbe is tudsz utana nezni. Hibas dontest hozni persze lehet, de csak akkor, ha nem gondoltad rendesen vegig, vagy hianyzott egy olyan informacio, ami megvaltoztatta volna a dontest.


43F

2020. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam olyan kapcsolatban, ahol módszeresen építette le az önbizalmamat és valóban nem tudtam kilépni, mert meg voltam róla győződve, hogy annyira ronda és átlagos vagyok, hogy nem találnék senkit. Ráadásul ő volt az első viszonzottnak vélt szerelem az életemben és nem tudtam róla olyan könnyen lemondani. 10 év ment el így az életemből. Nem mondom azt, hogy csak rossz volt benne, született egy gyönyörű kislányunk, de azóta megismertem valakit, aki mellett királynő vagyok, aki nem fukarkodik a dícsérettel, a tenyerén hordoz és aki mellett mindig fülig ér a szám és sokszor sajnálom, hogy nem találkoztunk korábban.
2020. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!