Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha egy férfi megállítana az utcán, és azt mondanná:Ha nem lesztek azonnal a barátnője, akkor számára már nincs értelme az életének? Nincs minek éljen.

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondanam, viszlat es mennek tovabb a dolgomra. Milyen valaszokra szamitasz? :D
2020. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Megmutatnám merre van a legközelebbi híd, vagy vonat/villamos, hogy hajrá!


De előtte pofán röhögném!

2020. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Szó nélkül kikerülném és mennék tovább a dolgomra.
2020. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
En is otthagynam. Nem en leszek aki megmenti magatol.
2020. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Elmagyaráznám neki, hogyan juthat el leggyorsabban a legközelebbi pszichiátriai szakrendelésre.
2020. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem a múltkori buszmegállós pofozkodó?😀
2020. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Nők, azért ennyire ne legyetek felszínesek. Biztos nem mindegy, milyen stílusban adja elő ezt. Hogy ti csak egy elmebeteget tudtok elképzelni mindenhol, az már más dolog.
2020. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha fordítva lenne az eset, megpróbálnék elbeszélgetni vele. Lehet csak pár kedves szó kell hozzá, hogy eltántorodjon az öngyilkosságtól.


F

2020. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Én is a pofozkodóra gondoltam.😀😀😀

Figyi, ne menj oda senkihez az utcán. Miért akarod mindenképpen rémisztgetni az embereket az utcán, hm?

2020. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Aki így kimondja, az jellemzően nem gondolja komolyan, csak a szája jár és figyelemre vágyik, eszében sincs tényleg megtenni. Ha meg mégis, akkor vagyok annyira érzéketlen, hogy ne rendítsen meg. Napjában rengeteg, számomra idegen hal meg, akik bizonyára értékes és jó emberek, sokaknak biztos hiányozni fognak, de nem lehet minden halál traumáját a saját vállunkra venni, abba rövid úton belerokkannánk.


Amúgy ha csak úgy idegenként hozzám szól valaki, nem tudnám komolyan venni egyébként sem az ilyen irányú kijelentését. Mire alapozva mondja ezt, mire alapozva akarja, hogy a barátnője legyek? Semmit se tud rólam. Az alapján, amit meg én tudok róla, én lehetek az 500. nő, akinek aznap csak azon az utcán ezt a szöveget mondta. Nincs alapom nekem sem igazán a szívemre venni a helyzetet.


Amúgy nem, érzelmi zsarolókkal eleve nem kezdenék. Ultimátumot se adjon senki, párkapcsolatban sem, nemhogy idegenként az utcán. Szóval én is csatlakozom a többiekhez, hogy tovább irányítanám a legközelebbi villamosmegálló felé, és sok sikert kívánnék neki.

2020. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!