Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok hozzá ha egy szép nő megállítana az utcán, és azt mondaná hogy veletek szeretné megcsalni a párját? Nektek nem lenne barátnőtök.

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, köszönöm.
2020. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok egy Mortal Combat-ba bekerülni...
2020. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlen nővel? Nem
2020. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresném a kamerát.
2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy pár évvel ezelőtti énem biztosan belement volna. Amíg engem meg nem csaltak. Szerettem. Azelőtt el nem tudtam képzelni ilyen mély és tartós fájdalmat. Azt hittem, sosem lesz vége.

Nem vagyok erkölcsös ember. Korántsem. De így, hogy tudom, milyen érzés, nem tudnám rávenni magam, hogy megtegyem.

Embertelenül gyűlöltem a másik srácot. Meg tudtam volna ölni. Ha én is megtenném, olyan lennék, mint ő. Újra kellene élnem az egészet, csak más szerepben. Elsüllyednék.

2020. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is keresném a kamerát, vagy más egyéb átverésre, rablásra, trükkös lopásra gondolnék. Így 50 felé, vissza gondolva az életemre, aki indokolatlanul kedves, nyájas volt velem szemben, az mindig valami hátsó szándékkal tette ezt.
2020. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!