Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a tanárom is érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a tanárom is érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Már leérettségiztem de szakmát csinálok egy budapesti iskolában és idén már csak szakmai tárgyaim vannak. Már tavaj rájöttem, hogy tovább szeretnék tanulni és ehhez kell egy emelt szintű érettségi. Én a történelmet és a magyart választottam. A töritanárom már 9.óta bejött nekem de ahogy teltek az évek egyre jobban beleszerettem és mindent megtettem hogy én legyek a kedvencde ami sikerült is (elég szigorú megközelíthetetlen ember látszatát kelti de velem mindig rendes volt, mást leszólt ha rossz választ adott engem viszont bízhatott hogy igen majdnem stb. Meg dolgozatnál 1 vagy 2 pont kellett a jobb jegyhez és a semmire megadta másnak meg sosem, év végén 4,44re beírt 5ösöket csak úgy mert tudta hogy 5öst akarok)

Aztán ugye idén már nincs töri és ő elvállalt heti 2x egy egy tanórát hogy felkészít én akartam fizetni de nem engedte. Másokkal tök távolságtartó és ellenséges velem viszont nagyon nagyon rendes. A külön óra után mindig elvisz a metrómegállóig mert az 20p séta a sulitól(nagyjából útba esik neki de azért egy kisebb kitérő)

Mindig nevet még ha valami nagyon gyengécske vicceset mondok ilyesmik.


Leszögezném családja van de hol rajta van a jeggyűrű hol nincs hetekig és reggel állandóan tiszta idegesen jön suliba. Az alkoholt sem veti meg. Sejtésem szerint nincs minden rendben náluk.


A kérdés: Lehet nála ezek alapján bármi kis esélyem is?



2020. jan. 25. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez a tanár se lesz a kedvencem... egy futásra jó leszel.
2020. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Családja van, piás is, te meg tepersz utána. Önbecsülés 0, erkölcs 0. Inkább koncentrálj az emelt magyarra, mert ilyen helyesírással nem sok esélyed lesz.


Amúgy 25 vagyok, de egészen elképedek néha, mekkora ribik tudnak lenni már a kis tinik is.

2020. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok nem "tini ribi". A helyesírásomat meg nem egy telefonon begépelt szöveg alapján kéne megítélni. Nem olvastam vissza én is látom hogy hibás. Egyébként pest megyei harmadik lettem egy helyesírási versenyen szóval erről ennyit.
2020. jan. 25. 22:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az igazság, én tudom hogy így volt, ha nem hiszed el nem tudok mit csinálni. Nem ez volt a lényege a kérdésnek, szerintem érthető a szöveg és közel s távol nincs benne olyan hű de nagy helyesírási hiba. Szíved joga ezen fennakadni, csak szerintem felesleges.
2020. jan. 25. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy bejössz neki. Nekem 2 tanárom is volt aki összejött a tanítványával. Az egyik 3 gyereket és a feleségét hagyta ott, a másik a terhes felesége mellett kúrogatott félre (illetve volt barátnője). Előbbi 2 év után dobta a kiscsajt és ment vissza a családjához, utóbbinak a felesége adott ultimátumot, hogy vagy szakít a lánnyal vagy nem látja többet a gyerekét. Gondolhatod mit választot.
2020. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy a helyesíráshoz vissza kell olvasnod a regényedet.


Ha felesége és családja van, akkor hagyd a francba.

Az idősebb pasik tudják, hogy kell a tinik pici szívét meghódítani. Egy-két menetre jó leszel, te mégjobban belezúgsz, aztán eltűnik a pasi. Ha mégis belemész, gumit használjatok :D

2020. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!