Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem, vagy vágy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy vágy?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja érzem ezt egy férfi iránt. Megbolondulok érte, reggel ő az első gondolatom, este pedig az utolsó, de lényegében állandóan ő jár az eszemben. Igyekszek a közelében lenni, szeretem mikor hozzám szól, szeretek nagyon vele lenni. Emberileg nagyon vonzónak találom, vonz hogy nagyon okos és udvarias, és a külsejéért is oda vagyok. Szeretem az ősz foltot a hajában és szeretem a férfias kezét. Szívesen lennék vele többet.


De még csak egy kapcsolatom volt, nem vagyok tapasztalt, mi van ha összejövök vele, aztán a nagy vágy eltűnik és kiderül, hogy nem vagyok szerelmes?


2020. jan. 26. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexnél többet akarsz tőle, az szerelem. A vágy az az, hogy elgondolod milyen jó lenne vele lefeküdni. Szóval szimplán a testiségen alapul, csak szexet akarsz tőle semmi mást. Ha szerelmes vagy, akkor nem elsősorban a szexre vágysz, hanem arra, hogy magad mellett tudd, együtt legyetek a mindennapokban.
2020. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább vágy. Szerelemről én akkor beszélnék, ha több közötök volt már egymáshoz, jobban ismered.
2020. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben mindenképpen csak vágy (pláne ha te magad kételyeket érzel).

Akkor lehetne igazából szerelemről beszélni, ha együtt lennétek, akkor mutatnátok meg az igazi arcotok és akkor derülne ki minden.

Semmilyen esetben sem tudom komolyan venni a plátói szerelmeket. A legkevésbé sem tudok meghatódni attól, hogy valaki ábrándozik rólam és képzeletbeli álmokat sző. Ami igazán számít az, hogy hogyan érezzük magunkat együtt, milyen vele az együtt lét a valóságban. Tök mindegy az, hogy miről fantáziál, ezek csak álomképek.

2020. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!