Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párod elköltözne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod elköltözne egy másik városba, utána mennél?

Figyelt kérdés
Utólag akár hív is magával, de azért mennyire minősül kompromisszum késznek a helyzet?
2020. jan. 26. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak àllásom lenne feltétlen utàna mennèk, most az egyetem miatt nem tudnèk de egyébkènt az ilyen helyzeteket áthidalhatónak tartom.Tényleg csak akkor nem mennék ha nyomós okom lenne rá, de akkor is megoldanànk, hogy talàlkozzunk.
2020. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember, aki nem beszéli meg velem előre az ilyen döntéseket, nem a párom...
2020. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hellmano ***** válasza:
Én nem mennék utána, de én olyan helyzetben vagyok, hogy nem is akar elmenni a párom. De, ha úgy döntene nem mennék vele nem adnám fel a mostani életem. Persze, mint írtam könnyen beszélek, mivel nem lesz ilyen helyzet. (de amúgy 100%, hogy nem mennék utána!).
2020. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy másik földrészre.mentem, de előtte megbeszéltük, hogy van ez a lehetőség, hogyan tovább. Nem egyedül döntött, hanem együtt.
2020. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, volt olyan exem akit a szomszéd utcáig nem követtem volna és volt akiért az óceánt is átszeltem.
2020. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egy másik földrészre mentem utána, de előtte megbeszéltük a dolgot, közös döntés volt. Otthon volt jó munkám, saját házam, de lassan itt is felépítettük ugyanezt.
2020. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!