Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te ezt barátkozásnak vennéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt barátkozásnak vennéd, poénkodásnak vagy flörtölésnek? Kollegáról van szó.

Figyelt kérdés

Gyakornokként elhelyezkedtem egy cégnél, és bekerültem egy 10 fős csoportba. Nagyon aranyosak velem mindannyian, viszont az egyik férfi túlságosan is. Már az első napomon megkeresett Facebookon és bejelölt, amin meglepődtem. Aztán élőben megkezdődött az intenzív ismerkedés (személyes kérdésekkel bombáz) és mindig megkérdezi, hogy vagyok (másoktól nem szokta). Január elején meghalt a cicám, szomorkodtam és hátulról átölelt a székemben hogy megvigasztaljon, és utána hozott nekem egy kávét.

Mindig mosolyogva fogad, gyakran össze is nézünk olyankor hosszasan.

Félénk, szerény férfi, 10 évvel idősebb mint én. Mostanában elkezdtem érezni valamit iránta, mert tett konkrét célzásokat (a kollegáim is tettek, mondták hogy “az ilyen lányokat szereti, mint te, akik szép vörösek”) és nemrég az ő szájából is elhangzott, hogy engem nagyon intelligensnek tart és szerinte az intelligens nők a legvonzóbbak.

Direktben sosem hívott randizni, mert tudta hogy van barátom, viszont pénteken szakítottam vele, mert kiderült hogy megcsalt.

Szerintetek érdemes lenne tudatnom vele, hogy szabad a pálya? A barátom 2-3 hónapja mást nem csinált, csak bántott engem és a kollegám ezt tudta, mert megbeszéltem vele.

Nagyon zavarban szokott lenni a közelemben.

Ti ebben az esetben biztosra vennétek, hogy vonzódik?

Vagy lehetnek ezek komolytalan dolgok is?


2020. jan. 26. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik azonnal bejelöltek, gyüjtik az ismerősöket.


A pasi lehet, hogy mindenkivel ilyen ölelkezős, kedves, csak te esetleg épp nem látod.


De lehet, hogy tetszel neki. Szerintem ha közlöd vele, hogy szingli vagy, lehet úgy veszi, hogy célzás volt. Ha neked is tetszik, akkor áruld el neki. :)

2020. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha véletlen nem jönne be a dolog...milyen lenne a munkahelyi környezeted?


A fenti kérdésemtől eltekintve szerintem érdeklődik irántad az úriember. Tudathatod finom utalásokkal, hogy egyedülálló lettél...

2020. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha ez neked poénkodás vagy barátkozás, ott van baj...
2020. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez egyértelműen érdeklődés.


Viszont ahogy más válaszoló írta, én is azt javasolnám hogy ne kezdj romantikus viszonyba a munkahelyen.

Ha gyakornokként vagy ott, akkor gondolom nem túl sokáig, max pár hónapig? Addig barátkozhattok de nem ajánlanám hogy összegyertek.

Ha jól megy, ha rosszul, nem fogsz tudni a melóra koncentrálni. Plusz hosszabb távon nem jó a kettőt mosni (pedig nekem is volt 2 év hogy férjemmel egy cégnél de két különböző osztályon dolgoztunk, de örülök hogy már nincs így).

Ha úgy van hogy az ismerkedésetek pozitv irányba fordul, érdemes kedvesen de tárgyilagosan megmondani hogy amíg ott dolgozol, nem szeretnél romantikus kapcsolatba kezdeni.


Egyébként meg neked sem árt pár hó egyedüllét, még ha az exed viselkedése miatt most úgy is érzed hogy lezártad máris azt a dolgot.

2020. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
A helyedben elmondanám, hogy szabad a pálya. Hajrá!
2020. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudasd vele és kiderül. Én próbálkozásnak venném.
2020. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez már inkább nyomulás. Flört is lehet, ha te is reagálsz rá.

Jelezheted neki, hogy szabad a pálya, ha ő is tetszik neked, meg azt is, hogy neked is bejön, ha ezt eddig nem tudta.

2020. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!