Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért próbálok reménykedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálok reménykedni egy olyan nőben akivel találkozok de azt mondja ez nem randi, meg már nem akar semmilyen kapcsolatot sem mert elege van?

Figyelt kérdés
Megismertem társkeresőn egy nőt rendes meg minden bár nincs a külsejével kibékülve,sőt ha bókokat dobok azt mondja ha így mondják az neki.olyan semmilyen mert a testét nem tudja elfogadni ő magát csúnyának tartja. Ooyan erzesem volt az egyik beszélgetés alatt mintha majdnem megsértődött volna,hogy dicsértem a külsejét. Amúgy félek,hogy megint reménykedek aztán a végén megint pofára esek.

2020. jan. 27. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éhes disznó makkal álmodik.
2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Talán egy olyan nővel kéne kezdeni, aki fejben rendben van. Ez csökkentené a pofára esés esélyeit.

Igazából nem jó dicsérni egy nő külsejét sem. Legalábbis nem ilyen egyszerű módon. Minden pasi mondja ezeket nekik, idővel elkopik, nem hiszik már el. Ez halmozottan igaz, ha alapból nem tetszik magának. Közvetve próbálj bókolni.

Egyébként meg miben reménykedsz, ha konkrétan megmondta neked, hogy nem akar kapcsolatot és nem randi lesz, csak szépen kifizettet veled egy ebédet? Nagyon nemtörödöm hozzáállás ez a részéről, én is hasonlóan venném.

2020. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem komplett a nő. Talán majd összejön egy tahó pasival, akitől aztán semmilyen dicséretet nem kap, hogy megnyugodjon...
2020. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3


Sajnos ma már sok a sérült ember,egymással b...sznak ki.

2020. jan. 27. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit keres a társkeresőn, ha nem akar kapcsolatot; és találkozik veled? Mond meg, hogy komolyan gondoltad, de így nem találod értelmét!
2020. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5

Mondjuk így én is elgondolkodtam,hogy akkor miért szeretne találkozni,ráadásul ő hozta fel elsőnek a találkozást,én nem is reménykedtem benne a mondottak után.

2020. jan. 27. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el aztán kiderül. De ne legyél vele túl kedves mert szerintem az nem fog bejönni neki.
2020. jan. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7


Nem lehet,hogy pont azért kezdett ismerkedni vagy mondta,hogy találkozzunk mert én normálisan írtam neki? Mutatott egy üzenetet pl amit egy srác írt neki szexel kapcsolatosat,akkor elgondolkodtam ő vagy más mennyi hülye üzenetet kap.

2020. jan. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!