Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ront el sok kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ront el sok kapcsolatot az egó? Az emberek miért nem képesek félretenni ezt a szerelem érdekében?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Kell az egó egy kapcsolatba. Az arányokra ha nem figyelnek, akkor baj az egó.
2020. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember mellett az ember jobb, ha nem adja át az irányítást és nem adja fel önmagát... Egyébként pedig sokan csak szipolyozni mennek egy kapcsolatba, learatni annak minden gyümölcsét és kikérni maguknak minden vele járó kötelességet. Hány idióta barommal ismerkedtem meg én is, akiknek nem jutott el az agyáig, hogy a kapcsolat nem abban tér el a szingli léttől, hogy mindig van kihez bújni, mindig van kit dugni és mindig van kitől vacsorát vagy tisztaságot kisírni otthon. Senki sem akkora hülye, hogy arra vesztegesse az idejét, hogy valakinek a készenlétise legyen, ne a jövője... De ehhez le kell szokni a szingli élet számos szokásáról. Beleértve az önző dolgokat is.



És hogy a másik ezzel nem él vissza, az már csak a bizalmon múlik.

2020. jan. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem a kapcsolatot teszi tönkre elsősorban. A szakítás után kiderültek az okok, és az is, hogy az exemnek elsősorban saját maga miatt kellene rendezni ezeket a dolgokat az életében, mert olyankor is hatással vannak rá, amikor nincs párkapcsolata. Találtam is egy lehetséges megoldást a problémájára, de azóta sem élt a lehetőséggel, nekem pedig már nincs több jogom beleszólni. Könnyebb folytatni azt, amit 20 évig csinált az ember csak úgy megszokásból, még akkor is, ha egyébként sz@r, mint venni a fáradtságot és szembenézni azzal, hogy nézőpontot kellene váltani meg viselkedésmódot is. És hát aki ezt saját maga miatt nem hajlandó megtenni, az más kedvéért sem fogja, olyan inkább csak a filmekben van.
2020. jan. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Mert azt gondolják, ezzel sikeresek, és hogy ezzel tartásuk van, holott egészen más irányba megy így a dolog.
2020. jan. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Kétféle szerelem létezik: az egyik az ami gyakorlatilag kihalt.

A másik meg sohasem kölcsönös zsigeri vonzáson alapult,hanem az egyik fél egóját hízlalta a másik aki tényleg szerelmes. Tehát hiába nyeri el a hercegnő kezét;csak addig marad herceg ameddig a fenntartható mértéken felül teljesít.

Morálisan eléggé lezüllött a női társadalom.

2020. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem érdemes. A mai kapcsolatok nagyrésze nem a feltétlen szeretetről szól,és még ha arról is szólni,az egyén erősebb.

Valahol mélyen minden ember tudja,hogy csak magára számíthat,ezért jobb is,ha önmagának ő az első. Sőt,így egészséges.

Csak nézd meg hány embert tesz tönkre ha feladja magát a kapcsolatért. Én sok ilyet láttam/látok.

2020. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis elmúlik, inkább csak ilyen fellángolások vannak nem szerelem
2020. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!