Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jófej csajszik hol vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jófej csajszik hol vannak?

Figyelt kérdés
Annyira olyan lányt keresek, aki jó fej, és lehet vele mindenről beszélgetni. Ez így a képzeletemben meg van.. :) de a való életben hol találhatóak ezek a lányok meg? Vannak egyáltalán? Mert oké, hogy fiatalon még jó fejek a lányok is, de aztán már kevesen maradnak olyanok. Ezt látom a húgomon is, és az unokatestvéremen is, hogy kicsinek aranyos volt, jó fej, aztán kicsit már nem annyira... :) De akkor is, én olyan lányt keresek, akire első ránézésre is tudom, hogy jó fej.. Ilyen lányok hol vannak (bárhol a világon!), de tényleg, hol?

2020. jan. 28. 05:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én maradtam jó fej 30 felett is. Szeretek hülyéskedni, jókat nevetni abszurd helyzeteken. Szóval vannak. :) Ne add fel!
2020. jan. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
én jo fej vaok.
2020. jan. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek ki a jófej, teljesen szubjektív. Minden ember mondja a barátaira stb, hogy jó fej, azok is, akik egybéként nekünk nem azok, mert ők meg mások számára jófejek.

További gond, hogy egy elképzelt ideál szerint akarsz csajozni, tehát nem spontánul keresel egy nőt akiről reméled, hogy jófej lesz, hanem megvan, hogy mit keresel és nem találsz ilyet, mert ez csak a te fejedben él. Így nehéz lesz.

2020. jan. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen elég sok jófej nő van, legalábbis akikkel én jóban vagyok, ők azok. Tekintve, hogy én is jófej maradtam a kamaszkorom után is :D De kinek mi, jól mondja az egyik válaszoló, valakinek én is a kibírhatatlan kategória vagyok, másnak meg az etalon a társasági élet szempontjából. Az ismerősi körömben kb mindenki jófej, de nem mondod meg első ránézésre, mindenkit meg kellett ismerni nekem is, hogy ezt így gondoljam. Akikről régen azt gondoltam, ránézésre, hogy "na, ő biztos vagány csaj, vele szívesen barátkoznék", róluk általában kiderült, hogy inkább látszatra voltak csak szimpatikusak, a valóságban semmi közünk nem volt egymáshoz.

Szóval szerintem bárhol találhatsz ilyen lányt, nincs egy kollektív gyűjtőhely, ahol a jófejek találkoznak, és a nem jófejeket meg nem engedik be. Ismerkedni kell, és az alapján eldönteni, hogy akivel te ismerkedsz, az szimpatikus-e és jól érzed-e magad a társaságában, szeretsz-e vele beszélgetni, vagy sem.

2020. jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés ilyen lány létezik, és mivel mindenkinek ők kellenek, tizenéves koruk óta folyamatosan foglaltak.
2020. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is jofej vagyok 30 felett is. Hóbortos vidám mindig mosolygós viccelődős. De nem pasizom. Most készülök megszabadulni a 2 gyerekemmel az elmebeteg páromtól.
2020. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Mondták már rám férfiak, hogy jófej vagyok. Azt tapasztaltam, hogy havernak jó vagyok, de ettől függetlenül párkapcsolatra inkább az affektáló, hisztis, legalább minimális mértékben hülyepitsa "hercegnő" típusú nőket preferálják.
2020. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

“elsō ránézésre is tudom, hogy jó fej”


Lehet, hogy te sem vagy jó fej, mert elōítéletes vagy? Márpedig ez elōítéletesség, ha már elsō látásra akarod megállapítani valakirōl...

2020. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
A jófej csajok el vannak hízva. Ezért választjuk a hisztis csajokat.
2020. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is jófejnek mondanak ferfiak, nők egyaránt.

30 éves vagyok, 2 kisfiammal élek.A férjem nem értékelt soha.

2020. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!