Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez most mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés
Egyik munkatarsammal(27/f) randiztunk le is fekudtunk.. Eloszor tisztazta hogy o normalis kapcsolatot akar nem csak par honapig egyutt lenni valakivel mert hogy mar 27 eves. Egy hetig tartott a randizgatas, elvitt etterembe vacsorazni meglepett csokival stb..tetszettem neki miota egyutt dolgozunk. En is nagyon jol ereztem magam vele, folyton puszilgatott mikor egyutt voltunk mondta hogy szeret meg hiányoztam neki mikor nem lattuk egymast par napig. Erre ma kozolte facen hogy felejtsem el es hogy egyedul akar lenni, meg hogy tisztel engem meg lehetunk baratok de ennyi. Erdekes.. Szerintetek?
2020. jan. 29. 04:06
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy van más, mégse jössz be neki annyira vagy nem látta rajtad eléggé a lelkesedést miközbe ő beleadott mindent, sajnos van ilyen.
2020. jan. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezt úgy hívják, hogy az elköteleződés hiánya. Ahogy én látom, ez elég gyakori manapság. Férfiként azt mondom, felejtsd el és találj olyat, akivel hosszútávon tervezhetsz! (Persze csak, ha ez a célod.)
2020. jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Hirtelen fellángolás volt a részéről.
2020. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Rájött, hogy csak kihasználod, de nem szereted / nem rajongsz érte, így dobott.
2020. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Hm, csak nem Bencének hívják?
2020. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

A helyedben nem maradnék vele barát és ezt meg is mondanám neki, hogy kicsit nézzen már magába..


Legalábbis engem bántana, ha valaki szinte ok nélkül (legalábbis a leírás alapja), egyik pillanatról a másikra dobna és közben értelmetlen kifogásokat keresne. Így hogy akar barát lenni? Tiszteljen meg azzal, hogy egyenes és ōszinte.


Volt részem ilyen vicces “egyedül akarok lenni” szakítás dumákban, aztán következō héten már másvalakivel látod, ennyit errōl.

2020. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszotta a romantikus lovagot.. Le akart fektetni, sikerült, ennyi.
2020. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megjátszotta magát, most meg előjött a valódi énje. Már nem vagy érdekes, megkapta, amit akart. Ennyi!...
2020. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval Bence?

Csak mert az én exem is 27 éves és ugyanezt csinálta :)

2020. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!